... designerskimi dodatkami do domu w pszczoły!

Gabriela Łaskowska 8 sierpnia 2018 12:17

Dziś obchodzimy Dzień Pszczół. Pszczoły to drobne stworzenia, które jednak odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Dzięki nim mamy owoce i miód, a jad pszczeli wykorzystuje się również w lecznictwie.

Ostatnio przeniknęły do jeszcze jednej płaszczyzny - dekorowania wnętrz. Motyw pszczół, luźno interpretowany i odzwierciedlany, pojawia się na ścianach, stołach, sztućcach, w kuchni i łazience. Generalnie wszędzie. Czasami w postaci kolorów, innym razem charakterystycznych plastrów miodu, jak również w dosłownej postaci pszczół. Niektórzy pszczół nie lubią, inni się ich boją, ale zaprzeczyć nie można, że zainspirowane nimi dekoracje do wnętrz, mają ogromny urok!  

1/5
pszczoly
Copyright @AMAZON.COM
1/5

AMAZON.COM, naczynie do napojów, ok. 100zł

2/5
pszczoly
Copyright @BALLARDDESIGNS.COM
2/5

BALLARDDESIGNS.COM, zestaw do łazienki, ok. 150 zł.

3/5
pszczoly
Copyright @FENELLASMITH.COM
3/5

FENELLASMITH.COM, talerz, ok. 70 zł.

4/5
pszczoly
Copyright @SHOPTERRAIN.COM
4/5

SHOPTERRAIN.COM, magnesy, ok. 50 zł.

5/5
pszczoly
Copyright @WAYFAIR.COM
5/5

WAYFAIR.COM, dzbanek, ok. 90 zł.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.