... designerskimi dodatkami do domu w pszczoły!

Gabriela Łaskowska 8 sierpnia 2018 12:17

Dziś obchodzimy Dzień Pszczół. Pszczoły to drobne stworzenia, które jednak odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Dzięki nim mamy owoce i miód, a jad pszczeli wykorzystuje się również w lecznictwie.

Ostatnio przeniknęły do jeszcze jednej płaszczyzny - dekorowania wnętrz. Motyw pszczół, luźno interpretowany i odzwierciedlany, pojawia się na ścianach, stołach, sztućcach, w kuchni i łazience. Generalnie wszędzie. Czasami w postaci kolorów, innym razem charakterystycznych plastrów miodu, jak również w dosłownej postaci pszczół. Niektórzy pszczół nie lubią, inni się ich boją, ale zaprzeczyć nie można, że zainspirowane nimi dekoracje do wnętrz, mają ogromny urok!  

1/5
pszczoly
Copyright @AMAZON.COM
1/5

AMAZON.COM, naczynie do napojów, ok. 100zł

2/5
pszczoly
Copyright @BALLARDDESIGNS.COM
2/5

BALLARDDESIGNS.COM, zestaw do łazienki, ok. 150 zł.

3/5
pszczoly
Copyright @FENELLASMITH.COM
3/5

FENELLASMITH.COM, talerz, ok. 70 zł.

4/5
pszczoly
Copyright @SHOPTERRAIN.COM
4/5

SHOPTERRAIN.COM, magnesy, ok. 50 zł.

5/5
pszczoly
Copyright @WAYFAIR.COM
5/5

WAYFAIR.COM, dzbanek, ok. 90 zł.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?