Weronika Kostyra 12 lipca 2016 12:46
1/5
Dom Adele w Beverly Hills
Copyright @Douglas Elliman Real Estate
1/5

Adele, która posiada już drogie posiadłości w Wielkiej Brytanii  – w Londynie i nadmorskim Brighton, od pewnego czasu rozglądała się za domem w Los Angeles. Do tej pory wynajmowała je na czas swoich wypadów do Stanach Zjednoczonych.

 

Polecamy: Adele jest numerem jeden w ponad 100 krajach. "Byłam przerażona, że nikt już nie będzie mną zainteresowany".

 

Niedawno podjęła decyzję i kupiła wartą 9,5 miliona dolarów posiadłość w Beverly Hills, w jego najbardziej ekskluzywnej części – Hidden Valley. Adele zamieszka w gwiazdorskim sąsiedztwie Cameron Diaz, Ashtona Kutchera, Mili Kunis, Penelope Cruz i Javiera Bardema także swojej przyjaciółki Jennifer Lawrence.

 

2/5
Dom Adele w Beverly Hills
Copyright @Douglas Elliman Real Estate
2/5

Zaprojektowany przez Scotta Mitchella i wybudowany w 1977 roku dom ma cztery sypialnie, sześć łazienek, bibliotekę i otwartą kuchnię. Jego powierzchnia to ponad 600 metrów kwadratowych, a duże przestrzenie są wykończone pięknymi drewnianymi stropami. W obydwu salonach znajdują się kominki, a w jednym z nich miejsce na duży fortepian.

 

Cała działka ma prawie 1600 metrów kwadratowych. Ogród ma kilka specjalnych atrakcji m.in. domek na drzewie, basen, kamienny taras, altanę z huśtawką i wybieg dla psów, a także… ogrodową kolejkę elektryczną. Adele kupiła ją pewnie z myślą o swoim niemal czteroletnim synku Angelo Jamesie.

 

Polecamy: Jaki gust ma Donald Trump? Oto wnętrza jednego z jego domów wartego... 45 mln dolarów!

4/5
Dom Adele w Beverly Hills
Copyright @Douglas Elliman Real Estate
4/5

Dom należał wcześniej do producenta filmowego Don Mischera. On sam kupił dom w 1991 roku za 2 miliony dolarów, a jesienią 2015 roku wystawił na sprzedaż posiadłość urządzoną w holenderskim stylu kolonialnym za 10,5 miliona dolarów.

 

Polecamy: "Adele to gwarancja sukcesu". Gwieździe zaproponowano rekordowy kontrakt. Czy podwoi swoją fortunę?

5/5
Dom Adele w Beverly Hills
Copyright @Douglas Elliman Real Estate
5/5

Adele dom nabyła prawdopodobnie już w kwietniu, ale nie wiadomo, kiedy zamierza się do niego wprowadzić, ponieważ nieustannie jest w trasie koncertowej, a jej terminy kończą się dopiero w listopadzie. Obecnie trwają jednak koncerty w Stanach Zjednoczonych i być może piosenkarka stworzyła sobie w nowym domu bazę na pobyt w Ameryce.

 

Polecamy: Julia Roberts kupiła drugi dom w Malibu. Nieco nas zaskoczył. Nie tylko ceną

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?