Odkrywamy Polskę 2020, VIVA
Fot. Adobe Stock
DESIGN

Poznaj najbardziej Instagramowe restauracje w Polsce!

Przepełnione smakiem i niezwykłymi wnętrzami

Marta Baran 23 lipca 2019 18:30
Odkrywamy Polskę 2020, VIVA
Fot. Adobe Stock

Wybierasz się na lunch ze znajomymi i nie wyobrażasz sobie nie wstawić zdjęcia jedzenia na swojego Instagrama? Spokojnie nie jesteś jedyna! Wiele z nas szuka idealnych, klimatycznych miejsc, w których można zrobić zdjęcie, a przy okazji spróbować dobrego jedzenia. Koniecznie zobaczcie nasze propozycje pięknych restauracji w Warszawie, Krakowie i nie tylko, którymi trzeba się podzielić na Instagramie!

Na Lato (Warszawa)

Restauracje znajduje się na warszawskim Powiślu. Można tu rozsmakować się w przepysznych daniach sezonowych, napić lampkę wina lub spróbować autorskich koktajli. Miejsce jest bardzo klimatyczne – nam do gustu przypadł letni ogródek, gdzie można się zrelaksować.

Rozbrat 44A, Warszawa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Na Lato (@na_lato)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Na Lato (@na_lato)

Mood (Warszawa)

Restauracja znajduje się przy hotelu SixtySix. Miejsce o doskonałej lokalizacji na Nowym Świecie, już sama architektura starej kamienicy robi ogromne wrażenie, z kolei wnętrza urządzone zostały w stylu modern. Restauracja powstała z zamiłowania do dobrego jedzenia, dlatego koniecznie trzeba zajrzeć do tego przepełnionego smakiem miejsca.

Nowy Świat 66, Warszawa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mood (@mood_warsaw)

Charlotte Bistro (Warszawa, Kraków, Wrocław)

Luksusowe śniadanie w klimatycznym lokalu? W Warszawie, Krakowie, a także Wrocławiu warto się wybrać do Charlotte Bistro. To niezwykłe miejsce, gdzie codziennie są podawane świeże posiłki przygotowywane na miejscu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Śniadanie? Otwieramy o 7.00 zdj. @ziecik

Post udostępniony przez Charlotte Bistro (@charlotte_bistro)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Charlotte Bistro (@charlotte_bistro)

Boccanera (Kraków)

Niezwykłe miejsce cieszące się dużą popularnością. Niesamowite wrażenie robi oczywiście projekt wnętrza restauracji. Jeśli kochasz kuchnię włoską ten punkt na kulinarnej mapie Krakowa jest z pewnością dla Ciebie!

Świętego Tomasza 15, Kraków

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Boccanera (@boccanera_krakow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Boccanera (@boccanera_krakow)

Stragan Kawiarnia (Poznań)

Lokal znalazł się wśród najlepszych kawiarni na świecie. Przepyszne jedzenie, miła obsługa, a to nie wszystko. Oprócz serwowania świeżej kawy można nauczyć się ją parzyć podczas często organizowanych tam warsztatów – z których koniecznie trzeba podzielić się zdjęciem na Instagramie.

Franciszka Ratajczaka 31, Poznań  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stragan (@stragankawiarnia)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stragan (@stragankawiarnia)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.