Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska pokazała, jak będzie wyglądał pokoik jej syna!

Jest stylowo i bardzo minimalistycznie

Gabriela Czernecka 25 kwietnia 2019 09:43
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Już niebawem Izabela Janachowska po raz pierwszy zostanie mamą. Przygotowania do porodu ruszyły pełną parą. Ekspertka ślubna ma już za sobą baby shower. Teraz przyszła pora na urządzanie pokoiku dla syna! W przypadku Izy, która bardzo wielką wagę przykuwa do szczegółów, nie mogło być inaczej - jest stylowo i bardzo elegancko!

Izabela Janachowska urządza pokoik dla dziecka

Izabela Janachowska już odlicza dni do tego, by przywitać na świecie swoje pierwsze dziecko. Prezenterka telewizyjna i prowadząca programy związane z tematyką ślubną niedawno ujawniła, że razem z mężem spodziewa się synka. Obecnie wspólnie przeżywają ostatnie chwile ciąży i przygotowują się do nowej życiowej roli. Iza podzieliła się już z fanami piękną ciążową sesją zdjęciową, chwilę później mieliśmy okazję podziwiać zdjęcia z baby shower. Teraz przyszła pora na urządzanie pokoiku dla dziecka.

W przypadku Izy Janachowskiej jej fani nie spodziewali się niczego innego. Jak przystało na ekspertkę ślubną, która przykłada wielką wagę do szczegółów, nikogo nie zdziwi fakt, że pokoik jej synka będzie urządzony w bardzo minimalistyczny sposób.

Piękne białe łóżeczko i bujany fotelik, idealny dla mamy. Wnętrza pokoju dla syna Izy Janachowskiej utrzymane są w odcieniach bieli i szarości. Musimy przyznać, że wygląda to bardzo ciekawie! „Twoja dzidzia będzie miała najpiękniejszy pokoik na świecie”, pisze jeden z internautów. I trudno się z nim nie zgodzić!

Choć to dopiero wstępny projekt tego, jak będzie wyglądało królestwo jej synka, nikt nie ma wątpliwości, że pokój synka Janachowskiej będzie pięknie urządzony. Na końcowy efekt pozostaje nam jeszcze chwilkę poczekać, a tymczasem zobaczcie, jak teraz prezentuje się ten dziecięcy pokoik! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Caramella (@caramella_interiors)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?