louis-vuitton-ruler-nikki
Fot. mat.prasowe LV
VIVA! Tylko u nas

Najdroższa linijka świata? Nie zgadniecie na ile swoją designerską miarkę wycenił Louis Vuitton!

Marcin Marczak 19 lutego 2017 18:17
louis-vuitton-ruler-nikki
Fot. mat.prasowe LV

Francuski dom mody Louis Vuitton walczy ze spadkiem koniunktury na dobra luksusowe i zamierza zawalczyć o portfele mniej zasobnej klienteli, której nie stać na markową skórzaną galanterię, czy słynne torby.

Z myślą o takich klientach firma opracowała unikalną kolekcję przyborów biurowych, przy czym ich ceny – choć niskie jak na standardy LV – i t ak potrafią przytłoczyć. Ot, choćby dlatego, że Nikki, czyli 15-centymetrową linijkę ze skórzaną wyściółką i szablonami klasycznych kwiatowych wzorów wyceniono na 140 funtów, czyli niemal 700 złotych. Oznacza to, że za każdy centymetr miarki w kolorze pudrowego różu trzeba zapłacić 50 zł.

Inne przyborniki biurowe też nie są tańsze. Za parę ołówków June trzeba zapłacić ponad 600 zł, a skórzany piórnik Elizabeth kosztuje ok. 1400 zł.

Polecamy też: Louis Vuitton prezentuje kolekcję biżuterii Color Blossom. Podobno przynosi szczęście!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.