louis-vuitton-ruler-nikki
Fot. mat.prasowe LV
VIVA! Tylko u nas

Najdroższa linijka świata? Nie zgadniecie na ile swoją designerską miarkę wycenił Louis Vuitton!

Marcin Marczak 19 lutego 2017 18:17
louis-vuitton-ruler-nikki
Fot. mat.prasowe LV

Francuski dom mody Louis Vuitton walczy ze spadkiem koniunktury na dobra luksusowe i zamierza zawalczyć o portfele mniej zasobnej klienteli, której nie stać na markową skórzaną galanterię, czy słynne torby.

Z myślą o takich klientach firma opracowała unikalną kolekcję przyborów biurowych, przy czym ich ceny – choć niskie jak na standardy LV – i t ak potrafią przytłoczyć. Ot, choćby dlatego, że Nikki, czyli 15-centymetrową linijkę ze skórzaną wyściółką i szablonami klasycznych kwiatowych wzorów wyceniono na 140 funtów, czyli niemal 700 złotych. Oznacza to, że za każdy centymetr miarki w kolorze pudrowego różu trzeba zapłacić 50 zł.

Inne przyborniki biurowe też nie są tańsze. Za parę ołówków June trzeba zapłacić ponad 600 zł, a skórzany piórnik Elizabeth kosztuje ok. 1400 zł.

Polecamy też: Louis Vuitton prezentuje kolekcję biżuterii Color Blossom. Podobno przynosi szczęście!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.