louis-vuitton-ruler-nikki
Fot. mat.prasowe LV
VIVA! Tylko u nas

Najdroższa linijka świata? Nie zgadniecie na ile swoją designerską miarkę wycenił Louis Vuitton!

Marcin Marczak 19 lutego 2017 18:17
louis-vuitton-ruler-nikki
Fot. mat.prasowe LV

Francuski dom mody Louis Vuitton walczy ze spadkiem koniunktury na dobra luksusowe i zamierza zawalczyć o portfele mniej zasobnej klienteli, której nie stać na markową skórzaną galanterię, czy słynne torby.

Z myślą o takich klientach firma opracowała unikalną kolekcję przyborów biurowych, przy czym ich ceny – choć niskie jak na standardy LV – i t ak potrafią przytłoczyć. Ot, choćby dlatego, że Nikki, czyli 15-centymetrową linijkę ze skórzaną wyściółką i szablonami klasycznych kwiatowych wzorów wyceniono na 140 funtów, czyli niemal 700 złotych. Oznacza to, że za każdy centymetr miarki w kolorze pudrowego różu trzeba zapłacić 50 zł.

Inne przyborniki biurowe też nie są tańsze. Za parę ołówków June trzeba zapłacić ponad 600 zł, a skórzany piórnik Elizabeth kosztuje ok. 1400 zł.

Polecamy też: Louis Vuitton prezentuje kolekcję biżuterii Color Blossom. Podobno przynosi szczęście!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?