louis-vuitton-ruler-nikki
Fot. mat.prasowe LV
VIVA! Tylko u nas

Najdroższa linijka świata? Nie zgadniecie na ile swoją designerską miarkę wycenił Louis Vuitton!

Marcin Marczak 19 lutego 2017 18:17
louis-vuitton-ruler-nikki
Fot. mat.prasowe LV

Francuski dom mody Louis Vuitton walczy ze spadkiem koniunktury na dobra luksusowe i zamierza zawalczyć o portfele mniej zasobnej klienteli, której nie stać na markową skórzaną galanterię, czy słynne torby.

Z myślą o takich klientach firma opracowała unikalną kolekcję przyborów biurowych, przy czym ich ceny – choć niskie jak na standardy LV – i t ak potrafią przytłoczyć. Ot, choćby dlatego, że Nikki, czyli 15-centymetrową linijkę ze skórzaną wyściółką i szablonami klasycznych kwiatowych wzorów wyceniono na 140 funtów, czyli niemal 700 złotych. Oznacza to, że za każdy centymetr miarki w kolorze pudrowego różu trzeba zapłacić 50 zł.

Inne przyborniki biurowe też nie są tańsze. Za parę ołówków June trzeba zapłacić ponad 600 zł, a skórzany piórnik Elizabeth kosztuje ok. 1400 zł.

Polecamy też: Louis Vuitton prezentuje kolekcję biżuterii Color Blossom. Podobno przynosi szczęście!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.