Heidi Klum corka Leni okladka niemieckiego Harpers Bazaar styl
Fot. Instagram: @heidiklum
ze świata mody

Jaka mama, taka córka! Heidi Klum i Leni na okładce niemieckiego „Harper's Bazaar”

17-letnia córka supermodelki wygląda zjawiskowo. Pójdzie w ślady mamy?

Barbara Łubko 10 marca 2022 12:30
Heidi Klum corka Leni okladka niemieckiego Harpers Bazaar styl
Fot. Instagram: @heidiklum

Supermodelka Heidi Klum i jej 17-letnia córka Leni pojawiły się na okładkach kwietniowego wydania magazynu Harper's Bazaar Germany. 48-letnia gwiazda modelingu podzieliła się tą wiadomością z fanami na swoim profilu na Instagramie. Co ważne, Leni ma swoją „własną” okładkę - najnowszy numer magazynu ukazał się na rynku w dwóch wersjach. Na jednej wystąpiła Heidi, która pozuje w basenie, z przydymionym okiem i zaczesanymi do tyłu włosami, a na drugiej właśnie jej córka, która zachwyca świdrującym spojrzeniem niebiesko-zielonych oczu.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Heidi Klum poszła w ślady mamy i wystąpiła w pokazie Dolce&Gabbana!

Córka Heidi Klum Leni idzie w ślady mamy - supermodelki?

Heidi, publikując zdjęcie okładki Leni napisała:

Masz piękne niebieskie oczy mojej mamy


Leni wyraźnie idzie w ślady swojej mamy. Już w wieku 11 lat zainteresowała się modelingiem. W grudniu 2020 roku 16-letnia wówczas Leni zadebiutowała na okładce wydania „Vogue Germany” - tu pozowała razem z Heidi. „Tak się cieszę z mojej pierwszej okładki!!! Świetnie się bawiłam na planie z @voguegermany, nie mogłam wymarzyć sobie lepszego startu! Dziękuję, że jesteś przy mnie @heidiklum” - napisała wtedy Leni na Instagramie. Wiosną 2021 roku trafiła na swoją pierwszą „niezależną” okładkę w niemieckim magazynie „Glamour” - dokładnie 20 lat po tym, jak jej mama Heidi została gwiazdą okładki tego magazynu. Teraz przyszedł czas na własną okładkę „Vogue”. Która z pań wygląda lepiej? Heidi czy Leni?

Heidi zgodziła się, żeby jej córka zaczęła pracę w modelingu, a w lutym 2021 roku zdradziła magazynowi „People”, że „Leni radzi sobie fantastycznie. W końcu powiedziałam <<tak>>, ponieważ jest teraz wystarczająco dorosła, ma prawie 17 lat. Zaczęła od okładki niemieckiego Vogue'a. Ona naprawdę nie boi się kamer. Często, towarzysząc mi na planie pod koniec zdjęć mówiła <<Teraz moja kolej!>>”. Trzeba przyznać, że Leni ma talent i szansę na… powtórzenie wielkiej kariery Heidi Klum.

CZYTAJ TEŻ: Heidi Klum pokazała się bez grama makijażu!
 

Heidi Klum corka Leni okladka niemieckiego Harpers Bazaar matka z corka
Fot. Photopix/GC Images/Getty Images

Heidi Klum corka Leni okladka niemieckiego Harpers Bazaar supermodelka
Fot. Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/Getty Images for Luisaviaroma/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…