Agnieszka Więdłocha, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O tym się mówi!

Agnieszka Więdłocha pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką. Znamy markę jej wózka

Aktorka postawiła na praktyczność. I ekologię

Redakcja VIVA! 6 września 2021 15:28
Agnieszka Więdłocha, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Agnieszka Więdłocha pokazała właśnie piękna zdjęcia ze spaceru nad polskim morzem. Aktorka, która unika mediów, potwierdziła tym samym, że jakiś czas temu została mamą. I choć w przestrzeni publicznej już dawno pojawiły się spekulacje na ten temat, to jednak gwiazda konsekwentnie się do nich nie odnosiła. Teraz nie mamy jednak już wątpliwości: Agnieszka Więdłocha jest szczęśliwą mamą i jak widać, stan ten zdecydowanie jej służy. Naszą uwagę na zdjęciach z jej nadmorskiego spaceru zwrócił jednak nie tylko uśmiech na twarzy aktorki, lecz także dziecięcy wózek, w którym wozi swojego malucha.

Jaki wózek dziecięcy wybrała Agnieszka Więdłocha?

Choć o ciąży Agnieszki Więdłochy rozpisywały się media w całej Polsce, to jednak zarówno aktorka, jak i jej mąż Antoni Pawlicki, milczeli na ten temat. Aktorka miała urodzić pod koniec zeszłego roku. Jednak dopiero teraz zdecydowała się pokazać pierwsze zdjęcie, na którym widzimy ją w roli mamy. Gwiazda nie upubliczniła twarzy swojej córeczki. Pokazała za to model wózka dziecięcego, z którego korzysta. Opisała też dokładnie model, na który się zdecydowała.

Okazuje się, że do gustu aktorki przypadł wózek Quant marki Anex Baby. Do zakupu tego właśnie rodzaju wózka zmotywowały ją zapewne głównie kwestie ekologiczne. Jak się bowiem okazuje, model ten wykonany jest z plastiku wydobytego z oceanów. Agnieszka Więdłocha entuzjastycznie opisała takie działanie marki, której postanowiła zaufać:

[…] dzięki recyklingowi plastiku można dać mu drugie życie i mądrze go wykorzystać! Jest to świetny surowiec do przetworzenia. I dlatego też prezentuje Wam mega stylowy wózek Quant polskiej firmy @anex_baby do produkcji którego wykorzystano – uwaga – właśnie plastik wyciągnięty z oceanu (!!!) Ten szałowy pojazd jest eko, jest piękny i rzadki na polskich chodnikach;) Jest wyjątkowy.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki
Fot. fot. Pawel Kibitlewski / ONS

Okazuje się, że Agnieszka Więdłocha nie jest znaną mamą, która zdecydowała się na tę markę. Z wózków Anex Baby korzysta już kilka znanych influencerek, w tym m.in. Stella Gounari, Kris Beletskaya, Marina Romero i Dajana Dako.

Jak Wam się podoba taki model wózka dziecięcego? Widać po nim, że jest nie tylko praktyczny, lecz także bardzo eko?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.