Lodówka  i kuchnia Kim Kardashian
Fot. Instagram: @kimkardashian
kuchnia

Czego nie wiecie o kuchni Kim Kardashian!

Choć sama dużo nie gotuje, w jej lodówce nie brakuje zdrowych składników…

Redakcja VIVA! 13 stycznia 2020 19:30
Lodówka  i kuchnia Kim Kardashian
Fot. Instagram: @kimkardashian

Wszystko zaczęło się od jednego posta na Instagramie… Na profilu swojej marki odzieżowej SKIMS, Kim umieściła swoje zdjęcie przed prawie pustą lodówką, w której znajdowała się jedynie mnóstwo butelek mleka. Zdjęcie wywołało burzę w sieci: czy Kim Kardashian żywi się tylko mlekiem? Jak można mieć tylko jeden rodzaj produktu w lodówce?!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shop the Cotton Collection NOW at SKIMS.COM and enjoy free shipping on domestic orders over $75.

Post udostępniony przez SKIMS (@skims)

Jako że Kim bacznie śledzi wszystkie wypowiedzi na swój temat, nie musieliśmy długo czekać na jej reakcję. Na Instastories gwiazda postanowiła pokazać, jak w rzeczywistości wygląda jej kuchnia, spiżarnia i… lodówki! Jak się bowiem okazało, Kim nie ma w domu jednej lodówki, a gwiazda i jej rodzina nie żywi się tylko i wyłącznie mlekiem! Swoje posty opatrzyła wpisem:

„OK, ponieważ wnętrze mojej lodówki wywołało burzę i widziałam wszystkie doniesienia prasowe na jego temat, postanowiłam pokazać Wam wnętrze mojej lodówki”.

Lodówka  i kuchnia Kim Kardashian
Fot. Instagram: @kimkardashian

Zdjęcie na profilu SKIMS było po prostu zrobione przy lodówce przeznaczonej do przechowywania napojów. Akurat wtedy było tam głownie mleko, ale teraz Kim pokazała, ze w lodówce jest też dużo soków. Gwiazda przyznała, że każde z jej dzieci pije inny rodzaj mleka.

Kim oprowadziła nas po swojej spiżarni, w której zamiast plastikowych pojemników używa się tylko szklanych słoików. Sama spiżarnia jest tak duża jak… kawalerka w centrum Warszawy! „W spiżarni Kim ma nawet maszynę do robienia mrożonego jogurtu - czyżby był to przysmak jej dzieci?

Lodówka  i kuchnia Kim Kardashian
Fot. Instagram: @kimkardashian

Najbardziej niesamowitym miejscem w kuchni pani Kardashian-West jest chłodnia, która wygląda jak mały pokój! Tu znajduje się mnóstwo świeżych i ekologicznych produktów, przede wszystkim warzyw, ale też kilka rodzajów sera, pieczywa. Wprawne oko jest jednak w stanie  dostrzec kilka mniej zdrowych, ale za to bardzo smacznych przekąsek - chipsy, kiełbaski czy bułeczki. Chcielibyście mieć taką lodówkę? Na pewno trudno byłoby znaleźć wymówkę, żeby nie gotować w domu…

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.