Dom Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram
domy gwiazd

Cristiano Ronaldo pokazał dzieci i niesamowity dom. To się nazywa luksus!

Jak piłkarz spędza czas w swojej willi?

Redakcja VIVA! 5 lutego 2021 18:27
Dom Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram

Cristiano Ronaldo przebywa obecnie w swoim pięknym domu w Marbelli. Spędza tam czas ze swoimi dziećmi, obecną partnerką Georginą Rodriguez i ich wspólną córeczką Alaną Martiną. Piłkarz opublikował rodzinne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje rekordowa liczba 209 milionów followersów! Cristiano pokazał, jak spędza czas z dziećmi w swoim pięknym domu, który kosztował miliony... dla piłkarza to jednak niewielka suma. Zdjęcie wykorzystał jako pretekst do przekazania istotnej informacji swoim fanom! O co chodzi?

Piłkarz post opatrzył komentarzem, który jest jednocześnie ważnym przesłaniem w obecnej sytuacji: „W tym trudnym momencie dla całego świata bądźmy wdzięczni za rzeczy, które mają znaczenie – nasze zdrowie, naszą rodzinę, naszych bliskich. Zostańmy w domu i pomóżmy wszystkim pracownikom służby zdrowia walczącym o nasze życie #stayhomesavelives”.

Dom Cristiano Ronaldo

Cristiano jest właścicielem nowoczesnego, minimalistycznie urządzonego domu w Marbelli w Hiszpanii. Gwiazdor kupił go w zeszłym roku za 1,3 miliona funtów. Trzeba przyznać, że spędzanie czasu w takich wnętrzach wydaje się być całkiem przyjemne.

Zobacz wnętrza luksusowej posiadłości
Fot. EAST NEWS

Widok na basen i ogród również robi wrażenie.

Zobacz wnętrza luksusowej posiadłości
Fot. EAST NEWS

Najwięcej czasu w domu piłkarz spędza oczywiście z dziećmi. Gra w futbol to oczywiście jeden z elementów wspólnych zabaw, ale nie tylko. Jedną z zabawnych sytuacji piłkarz pokazał parę tygodni temu na swoim Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Funny moment with my babies 😀❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?