Z ŻYCIA GWIAZD

Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo wywołują liczne kontrowersje!

Perfekcyjny w każdym calu czy pozorant walczący o uwagę?

Konrad Szczęsny 26 marca 2018 11:55

Fani stawiają go za wzór ojca, inni twierdzą, że jego życie to jedynie gra pozorów. Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Rodriguez z lubością korzystają z uroków mediów społecznościowych i zamieszczają w nich rodzinne zdjęcia, które zbierają miliony lajków i tysiące komentarzy. Czy w ten sposób chcą po prostu pochwalić się szczęściem czy może za wszelką cenę walczą o uwagę mediów?

Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo z dziećmi

Piłkarz, który od jesieni 2016 roku spotyka się z modelką Georginą Rodriguez, co jakiś czas na Instagramie i Facebooku publikuje fotografie, na których pozuje z dziećmi: ośmioletnim Cristiano Ronaldo Juniorem, urodzonymi w czerwcu 2017 roku bliźniętami Evą Marią i Mateo oraz córeczką Alaną Martiną, która przyszła na świat w listopadzie ubiegłego roku. Warto nadmienić, że trójkę najstarszych dzieci urodziły surogatki. Jedynie najmłodsza latorośl to owoc związku piłkarza z piękną Hiszpanką.

Kontrowersje wokół związku Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Zanim Cristiano Ronaldo poznał Georginę Roriguez, słynął z przelotnych romansów z modelkami oraz drugoligowymi celebrytkami. Jedyny poważny związek w jego karierze to ten trwający pięć lat z Iriną Shayk. Jednak, jak wyznała modelka w wywiadzie po rozstaniu, gdy byli razem, kapitan reprezentacji Portugalii zdradzał ją namiętnie z różnymi kobietami i miała tego doskonałą świadomość.

Notowań napastnika Realu Madryt nie poprawia fakt, że od lat kwestionowana jest jego heteroseksualna orientacja. Posądzano go m.in. o romans z marokańskim kickbokserem Badrem Harim. W trakcie jednego z meczów jesienią 2016 roku miał powiedzieć do zawodnika przeciwnej drużyny: „Tak, jestem pedałem, ale za to jakim bogatym, su*insynu”! Wywołało to w mediach falę spekulacji, które szybko uciszyły... informacje o tym, że poznał hiszpańską modelkę, z którą wkrótce zaczął pokazywać się publicznie. Rozgorzały jednak na nowo, gdy w czerwcu 2017 roku na świat przyszły bliźnięta, które urodziła surogatka.

Cristiano Ronaldo zdradził Georginę Rodriguez?

Jednak nawet piękna Hiszpanka musiała przełknąć gorycz sławy piłkarza. Dwa tygodnie przed porodem media obiegły sensacyjne wyznania byłej kochanki sportowca, która podkreśliła, że Cristiano Ronaldo sypiał z nią, gdy był już w związku z Georginą Rodriguez. 

Oczywiście kapitan reprezentacji Portugalii konsekwentnie nie komentuje tych informacji, ale złośliwi twierdzą, że jego menadżerowie i prawnicy co jakiś czas muszą stawać na głowie, żeby wyciszać kolejne skandale z udziałem piłkarza. 

W galerii możesz zobaczyć rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez z dziećmi. Wierzycie, że tworzą szczęśliwą rodzinę czy wszystkie opublikowane zdjęcia to jedynie nieustanne ocieplanie wizerunku?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.