Created with love - catering
Fot. Created with love - catering
KUCHNIA 2021

Created with Love - ekologiczny i indywidualny catering dietetyczny!

Kreatywnie i z miłością do zdrowego jedzenia!

Redakcja VIVA! 20 kwietnia 2021 08:10
Created with love - catering
Fot. Created with love - catering

Created with Love to catering dietetyczny, który zyskał sławę tylko dzięki poleceniom zadowolonych klientów. Są coraz popularniejsi i naprawdę warto wypróbować ich dietę, my testowałyśmy ją przez miesiąc i jesteśmy naprawdę zachwycone. Posiłki były ciekawie zróżnicowane, smaczne a do tego naprawdę pięknie podane. Co jeszcze wyróżnia Created with Love od konkurencji?

Poznaj ich - Created with Love

Kami i Darek - miłośniczka gotowania i trener personalny. Małżeństwo, które jak na prawdziwych sportowych freaków przystało, poznało się na siłowni. Ich catering powstał przypadkiem, ale świadomie. Zaczęło się od podopiecznej Darka, która miała problemy związane z Hashimoto. Nie mogła znaleźć oferty, która sprostałaby prostym, ale ważnym wymaganiom, jakim jest rozkład makroskładników na posiłek. Poprosiła o pomoc Darka, Darek zwrócił się do Kami. Zaczęli układać jadłospis, gotować i…ruszyła lawina. Z czasem z domowej kuchni przenieśli się do profesjonalnej przestrzeni, zatrudnili pracowników, ale jedno się nie zmieniło, jakość posiłków i indywidualne podejście do klientów.

Created with love - catering
Fot. Created with love - catering

Każda dieta jest dopasowana indywidualnie do potrzeb klientów na podstawie przeprowadzonego z nimi wywiadu, ale to nie koniec naszej opieki.

Na bieżąco dostosowujemy dietę do potrzeb naszych podopiecznych biorąc pod uwagę ich samopoczucie, uzyskiwane efekty oraz stan zdrowia i szukamy optymalnego rozwiązania. Z naszymi klientami mamy osobisty kontakt sprawdzamy, jak się czują, jak idzie im realizacja celu czy posiłki im smakują czy nie czują głodu pomiędzy posiłkami. Nie sprzedajemy tylko jedzenia, ale każdą osobę, która do nas trafia traktujemy indywidualnie z maksymalną troską i zaangażowaniem.

Wiele osób zgłasza się do nas z różnymi chorobami i jeśli tylko poprzez dietę można je zniwelować staramy się tak ustawić plan posiłków dla danej osoby, aby zmaksymalizować korzyści wynikające z przestawienia się na zdrowie i dopasowane posiłki. Jako, że Kami jest bardzo mocno związana od lat z ekologicznym trybem życia, kiedy postanowiliśmy stworzyć catering dietetyczny postawiliśmy na ekologiczne produkty co 5 lat temu było nie małym wyzwaniem. Teraz na szczęście mamy pełną gamę produktów posiadających certyfikat bio, kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę było to niezwykle utrudnione. W tamtym roku niezwykle popularną dietą stała się dieta ketogeniczna, którą my w swojej ofercie mamy od 5 lat i z powodzeniem odchudzamy na niej naszych klientów. Założenia tej diety są bardzo restrykcyjne, ale jej przestrzeganie gwarantuje najszybsze i najbardziej spektakularne efekty. Niestety, często kupując catering dietetyczny spotykamy się z tym, że jest ona bardzo kiepsko przygotowywana i może powodować więcej problemów niż korzyści, dlatego warto wybierając zaufać komuś kto ma doświadczenie i wiedzę w tym temacie. My i nasi klienci tworzymy zespół, znają nas, kontaktują się bezpośrednio z nami często przez nasze prywatne profile, wysyłają nam zdjęcia efektów, zdjęcia dzieci, opisują co im smakuje co moglibyśmy poprawić, są mocno zaangażowani w markę i mocno związani z nami tworząc w ten sposób naprawdę dużą fit rodzinę. Chcąc zachować indywidualny kontakt z naszymi podopiecznymi, ustawiliśmy sobie limitów klientów jakich chcemy obsługiwać i powyżej tej liczby nie przyjmujemy już nowych zamówień. To gwarantuje nam zachowanie jakości na poziomie, który chcemy utrzymać oraz daje nam możliwość poświęcenia czasu na każdą osobę, która jest z nami i jej problemy. Z uwagi również na to, mamy możliwość wprowadzania wszelkich zmian praktyczne natychmiast, co jest bardzo ważne dla naszych klientów, ponieważ często są mocno zapracowani i zdarza im się zapomnieć przedłużyć czy odwołać catering w ostatnim momencie, a my jesteśmy po to, żeby to życie ułatwiać i staramy się to robić skutecznie. Posiadamy też pakiet treningów personalnych wraz z indywidualnym cateringiem dietetycznym i jest to opcja, z której bardzo dużo osób korzysta, ponieważ jest to gwarancja sukcesu.

Sprawdź naszą stronę internetową

Dlaczego oprócz treningu warto wybrać dobrą dietę?

Dopasowane do Ciebie treningi personalne pomogą wyrzeźbić ciało i nadać mu piękny wygląd, a stale współpracując z trenerem dietetyk przygotowuje spersonalizowane posiłki tak, aby ten efekt zmaksymalizować i zminimalizować czas osiągania efektów. Created with Love to historia, która zrodziła się z tego, że nie mogłam patrzeć na monotonię posiłków Darka, zaczęłam mu więc sama gotować i sprawiało mi to wiele przyjemności, tym bardziej że Darek taką samą miłością kocha mnie, sport i jedzenie. Chcąc coraz bardziej go zaskakiwać szukałam coraz to ciekawszych inspiracji, które udawało mi się przełożyć na wersję fit. Darka klientki zaglądając do jego pojemników z posiłkami dopytywały czy dla nich również mogłabym gotować i tak od jednej osoby do kolejnej zrobiła się pokaźna lista osób chętnych na zdrowe i ciekawe posiłki dietetyczne. Oboje z Darkiem kochamy sport i wiemy jak ważna jest zbilansowana dieta bo to ona odpowiada za lwią część efektów jakie uzyskujemy na siłowni, ale wiemy też, że często utrudniają to różnego rodzaju choroby i indywidualne warunki i że każdy z nas jest inny i potrzebuje innych wartości odżywczych, aby zmobilizować swój organizm do zmiany. Dlatego też stworzyliśmy spersonalizowany catering, który dla każdej osoby indywidualnie dobiera ilość węglowodanów, białka i zdrowych tłuszczów. Gotowanie z miłością oznacza nie tylko to, że naprawdę kochamy sport i zależy nam, aby nasi podopieczni dając z siebie 100% wykorzystywali maksimum swojego zaangażowania dostając realny efekt, ale oznacza też to, że naprawdę kochamy ludzi.

Jesteście dla nas ważni

Nasi klienci nie są kolejnymi numerami zamówienia, ale prawdziwymi osobami z realnymi problemami, które staramy się rozwiązać dlatego tak ważne jest dla nas indywidualne podejście. Z tego też względu nie jesteśmy w stanie chcąc utrzymać ważne dla nas wartości jakie oferujemy robić tego na masową skalę, z resztą nigdy tego nie chcieliśmy. Celowo wprowadziliśmy ograniczoną liczbę klientów, aby móc im dać od siebie tyle ile tylko możemy. Nasi klienci wiedzą, jak wyglądamy, kim jesteśmy jakie wartości reprezentujemy i jak żyjemy na co dzień. Nie jesteśmy brandem jesteśmy Kami i Darek i to my się zajmujemy naszymi klientami. Kiedy nasze klientki zachodzą w ciąże na bieżąco dopasowujemy im dietę do ich potrzeb zgodnie z etapem ciąży i konkretnymi jej wymaganiami, później przechodzimy na etap karmienia piersią i robimy to bez dodatkowych opłat, ciesząc się, że naprawdę możemy pomóc naszym klientom. Dzięki temu jesteśmy żywieniowymi rodzicami 21 dzieci.

Created with love - catering
Fot. Created with love - catering

Kochamy też naszą planetę. Już 5 lat temu zaczynając prowadzić catering postawiliśmy na ekologię wybierając tylko certyfikowane produkty, z których powstają nasze zestawy, ilość generowanego plastiku nie była nam obojętna, dlatego wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie, które pomaga ograniczyć ilość plastiku na ziemi.

Gotowanie z miłością oznacza też ogromną miłość do jedzenia, którą mamy. Każda osoba w naszym zespole kocha to co robi i nie znajduje się w nim przypadkowo. Wiemy, że wkładając serce do każdego dania nasi podopieczni będą to czuć dlatego bardzo mocno dbamy o atmosferę jaka jest u nas na kuchni i tym samym dobry humor każdego w naszym teamie. Pracujemy w zgranym, lubiącym się i szanującym zespole, który pomaga sobie, smakuje i doprawia tak, aby było idealnie. Jesteśmy dla siebie mili, słuchamy energetycznych playlist, nierzadko przy tym tańcząc, mówimy do naszych potraw, bo wierzymy, że jedzenie robione z miłością smakuje inaczej. Dzień zaczynamy od dobrego wspólnego śniadania, czytając wiadomości od klientów, które ładują nas energią i motywacją na cały dzień. Gotowanie z miłością nie oznacza zatem tylko miłości do jedzenia, ale połączenia ze sobą wszystkich czynników, dzięki którym robimy coś co daje radość nie tylko nam, ale też innym.

Created with love - catering
Fot. Created with love - catering

Po pięciu latach działania mamy już wypracowany system dostawców z którymi współpracujemy, ale do dziś Darek kierując się zasadą ufaj, ale sprawdzaj osobiście robi zakupy, aby mieć pewność, że składniki jakich używamy są najlepsze z najlepszych. Zawsze wszystkiego próbuje, twierdząc, że to test kontroli jakości, ale nie do końca mu wierzymy bo wiemy jak lubi jeść :P

Teraz mamy dostępną całą gamę zarówno produktów bezglutenowych, bez laktozy, wegańskich i przede wszystkich ekologicznych, ale 5 lat temu nie było to takie proste. Zakupy robiliśmy w małych lokalnych sklepach lub zamawialiśmy je w sklepach internetowych z czasem po przetestowaniu danej marki uzgadnialiśmy przygotowanie produktów w dużych opakowaniach specjalnie dla nas. Do dziś pamiętam, jak mieliśmy problem z jajkami ekologicznymi i żeby go rozwiązać sami dostarczaliśmy ekologiczną pasze dla kur dla hodowców, aby mieć pewność, że są dobrze odżywiane i nasze jajka będą pyszne. Nie były to duże fermy, ale pojedyncze gospodarstwa w okolicach rodzinnego domu Darka. Możecie sobie wyobrazić ich miny jak przywoziliśmy im te worki z jedzeniem dla kur, ile było tłumaczenia, że pasza musi być ekologiczna, nie wystarczy, że kury spacerują i jedzą co znajdą i żyją na wsi. Teraz oczywiście już tego nie robimy, bo problemu z zakupem produktów ekologicznych już nie ma, ale fajnie się wspomina ten czas. Dużo wtedy jeździliśmy, sprawdzaliśmy czy dane miejsce rzeczywiście ma certyfikaty, czy wszystko robione jest zgodnie ze standardami, nierzadko spotykając niesamowitych ludzi, którzy tak samo jak my byli eko świrami. Pamiętam też jak kiedyś cały dzień spędziliśmy w sadzie słuchając opowiadań właściciela i tego jaki był dumny, że udało mu się dostać certyfikat pierwszego ekologicznego sadu w Polsce.

Z kim współpracują?

Dziś współpracujemy z kilkoma rolnikami, którzy posiadają certyfikat zielonego liścia gwarantując nam, że ich towary nie mają ani grama chemii i sztucznych nawozów, sprawdzonym dostawcą ekologicznego mięsa i kilkoma ekologicznymi hurtowaniami. W czasie naszych podróży szukając inspiracji zawsze przywozimy jakieś nowości i testujemy je w kuchni, kiedy jesteśmy na Mazurach kupujemy świeże ryby, kiedy jesteśmy we Francji wracamy z całą walizką serów, jadąc nad morze nie biegniemy rano na plażę oglądać wschód, ale do wędzarni, gdzie o 5 rano wybieramy ryby prosto z kutra, które mają zostać dla nas uwędzone. To jest ogromna część naszego życia, którą bardzo lubimy i która nas napędza do działania.

Created with love - catering
Fot. Created with love - catering

Dieta sportowa

Każdy, kto trenuje, wie jak ważne jest odpowiednie jedzenie. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, opracowaliśmy catering sportowy, czyli indywidualnie skomponowany zestaw 5 dań, który uzupełni niezbędne wartości odżywcze takie jak proteiny, węglowodany i zdrowe tłuszcze, a także zadowoli Twoje kubki smakowe.

Ponieważ spędzamy ciężkie godziny na treningach, nie warto zaśmiecać swojego organizmu marnym jedzeniem. Pracujemy tylko na najlepszych produktach, wiedząc, że dzięki temu szybciej zdołasz osiągnąć swój cel. Jesteśmy jedynym cateringiem na rynku, który dla każdego naszego Klienta przygotowuje indywidualną dietę i na jej bazie przygotowuje posiłki odpowiednio zbilansowane pod względem protein, węglowodanów i tłuszczów – wartość kaloryczna to tylko skutek uboczny przygotowywania jedzenia ze zdrowych produktów w oparciu o makro składniki. Masz gotowe makro? Wyślij je nam, a my będziemy gotować pod Twoje wyliczenia. Jak wybrać odpowiedni program? Proteiny i węglowodany pomnóż przez 4, zaś tłuszcze przez 9- wynik pokaże jaką kaloryczność wybrać.

Catering sportowy zawiera śniadanie oraz cztery różne obiady. Chcesz dopasować posiłek przed i po treningu? Nie ma problemu napisz nam o tym, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednie posiłki. Chcesz jeść śniadania bez węglowodanów, podwieczorki bez tłuszczu? Jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc i sprawić, że martwić się będziesz od teraz tylko o mocny trening!

Przykładowe menu:

Śniadanie: Chlebek bananowy z twarożkiem orzechowym z sałatką owocową

II Śniadanie: Rolada z indyka z suszonymi pomidorami, oliwkami i bazylią z czarnym ryżem i surówką z marchewki z chrzanem i rodzynkami

Obiad: Gulasz z cielęciny z cynamonem i masłem orzechowym podany z pieczonymi warzywami i brązowym ryżem

Podwieczorek: Makaron ryżowy z botwinką, sezamem i indykiem

Kolacja: Wołowina z tajską bazylią w czosnku z ryżem basmatii

W tej opcji catering sportowy nie ma możliwości eliminacji produktów.

Created with love - catering
Fot. Created with love - catering

Dieta Ketogeniczna

Dieta ketogeniczna jest bardzo restrykcyjna, wymaga ograniczenia węglowodanów do minimum przy jednoczesnym zwiększeniu dobrych jakościowo tłuszczów, które stają się naszym głównym źródłem kalorii. Zminimalizowanie spożywania węglowodanów zmusza nasz organizm do szukania innych źródeł energii. Stają się nimi ciała ketonowe powstające z rozpadu tłuszczów. Uczymy organizm korzystania z kwasów tłuszczowych, jako głównego źródła energetycznego, ustabilizowania poziomu insuliny i zredukowania zjawiska magazynowania dodatkowych kalorii z pożywienia w postaci tkanki tłuszczowej. Dieta ta znalazła swoje zastosowanie początkowo w leczeniu chorób układu nerwowego, a od kilku lat z powodzeniem wykorzystywana jest przez sportowców zarówno w celu budowania masy mięśniowej jak i częściej podczas redukcji tkanki tłuszczowej.

Dieta składa się z czterech posiłków i zaczyna się od drugiego śniadania.

Przykładowe menu:

II śniadanie: Golonka w galarecie z warzywami

Obiad: Gulasz węgierski z wołowiną z masłem

Podwieczorek: Żeberka pieczone w rękawie z glazurą sojową i pieczonymi warzywami ze smalcem gęsim

Kolacja: Indyk w sosie serowym z brokułem

Pracujemy tylko na certyfikowanych produktach wiedząc, że dzięki temu szybciej zdołasz osiągnąć swój cel. Jesteśmy jedynym cateringiem na rynku, który dla każdego naszego Klienta przygotowuje indywidualną dietę i na jej bazie przygotowuje posiłki odpowiednio zbilansowane pod względem protein, węglowodanów i tłuszczów. Dieta ketogeniczna oparta jest w 80% na tłuszczach, 15% białku, pozostałe 5% pochodzi z węglowodanów pozyskanych z warzyw.

Dieta ketogeniczna oparta jest głównie o wieprzowinę, cielęcinę i wołowinę.

Created with love - catering
Fot. Created with love - catering

Dieta premium

Chcesz wykluczyć określone produkty? Nie chcesz marchewki, selera czy jabłek? Podajesz nam listę rzeczy jakich mamy nie używać, a my będziemy komponować posiłki wykluczając podaną przez Ciebie grupę składników. Jeżeli coś nie będzie Ci smakowało, albo przypomnisz sobie, że czegoś nie lubisz po prostu napisz nam o tym, a obiecujemy że więcej tego nie dostaniesz. Dieta szczególnie polecana jest osobom z różnego rodzaju nietolerancjami lub alergiami.

Wiemy, że jedzenie jest jedną z ważniejszych czynności w ciągu dnia. Odpowiedni skomponowane posiłki pozwolą Ci bez uszczerbku na zdrowiu osiągnąć wymarzoną sylwetkę, korzystać z życia na pełnych obrotach i cieszyć się z bycia na diecie. Nasi kucharze codziennie przygotowują dla Ciebie coś wyjątkowego, aby każdy dzień był nowym doznaniem smakowym. Koniec nudnych diet! Koniec głodówek! Dieta musi być smaczna, zdrowa i skuteczna.

Przykładowe menu:

Śniadanie: Pieczywo jaglane z pastą z tuńczyka z ogórkami małosolnymi

II Śniadanie: Sałatka Cezar z indykiem, jajkiem, parmezanem, pomidorem i sosem z anchois

Obiad: Kasza gryczana niepalona z pieczoną piersią z indyka w kremowym sosie porowym

Podwieczorek: Czekoladowy deser chia z musem z truskawek

Kolacja: Zupa krem z groszku i pietruszki

Pracujemy tylko na certyfikowanych produktach wiedząc, że dzięki temu szybciej zdołasz osiągnąć swój cel. Jesteśmy jedynym cateringiem na rynku, który dla każdego naszego Klienta przygotowuje indywidualną dietę i na jej bazie przygotowuje posiłki odpowiednio zbilansowane pod względem protein, węglowodanów i tłuszczów– wartość kaloryczna to tylko skutek uboczny przygotowywania jedzenia ze zdrowych produktów w oparciu o makro składniki.

Dbając o przygotowanie dla Ciebie posiłków na jak najwyższym poziomie możliwe jest wykluczenie maksymalnie 5 produktów.

Jeżeli chcesz, żeby Twoja dieta miała niski ładunek glikemiczny napisz do nas w uwagach taką informację. Przygotowujemy bardzo wiele diet z obniżonym IG.

Created with love - catering
Fot. Created with love - catering

Dieta Wege + Fish

Dieta wegetariańska zawiera ryby i owoce morza, możemy je jednak wykluczyć na Twoją prośbę.

Wiemy, że jedzenie jest jedną z ważniejszych czynności w ciągu dnia. Odpowiedni skomponowane posiłki pozwolą Ci bez uszczerbku na zdrowiu osiągnąć wymarzoną sylwetkę, korzystać z życia na pełnych obrotach i cieszyć się z bycia na diecie. Nasi kucharze codziennie przygotowują dla Ciebie coś wyjątkowego, aby każdy dzień był nowym doznaniem smakowym. Koniec nudnych diet! Koniec głodówek! Dieta musi być smaczna, zdrowa i skuteczna.

Dieta oparta jest o indywidualne zapotrzebowanie na proteiny, węglowodany i zdrowe tłuszcze – wartość kaloryczna to tylko skutek uboczny przygotowywania jedzenia ze zdrowych produktów w oparciu o makro składniki. Tylko dieta oparta na dobrze zbilansowanych posiłkach gwarantuje osiągnięcie wymarzonych efektów!

Przykładowe menu:

Śniadanie: Pieczywo orkiszowe z pastą ze słonecznika i oliwek z warzywami

II Śniadanie: Sałatka tabuleh

Obiad: Pulpeciki z ciecierzycy z kukurydzą i szpinakiem z szafranowym ryżem i sałatką z mango i czerwonej cebuli

Podwieczorek: Sernik z malinami na spodzie z orzechów nerkowca

Kolacja: Barszcz ukraiński

Pracujemy tylko na certyfikowanych produktach wiedząc, że dzięki temu szybciej zdołasz osiągnąć swój cel. Jesteśmy jedynym cateringiem na rynku, który dla każdego naszego Klienta przygotowuje indywidualną dietę i na jej bazie przygotowuje posiłki odpowiednio zbilansowane pod względem protein, węglowodanów i tłuszczów- koniec z gotowymi zestawami podzielonymi kalorycznością- zapotrzebowanie każdego z nas jest inne, dlatego dieta też powinna być personalnie skomponowana!

Jeżeli chcesz, żeby Twoja dieta miała niski ładunek glikemiczny napisz do nas w uwagach taką informację. Przygotowujemy bardzo wiele diet z obniżonym IG.

Dieta Lactose & Gluten free

Wiemy, że jedzenie jest jedną z ważniejszych czynności w ciągu dnia. Odpowiedni skomponowane posiłki pozwolą Ci bez uszczerbku na zdrowiu osiągnąć wymarzoną sylwetkę, korzystać z życia na pełnych obrotach i cieszyć się z bycia na diecie. Nasi kucharze codziennie przygotowują dla Ciebie coś wyjątkowego, aby każdy dzień był nowym doznaniem smakowym. Koniec nudnych diet! Koniec głodówek! Dieta musi być smaczna, zdrowa i skuteczna.

Przykładowe menu:

Śniadanie: Pieczywo gryczane ze smalcem wegańskim z kiszonym ogórkiem i cebulą

II Śniadanie: Sałatka tabuleh z kaszą jaglaną

Obiad: Quinoa z duszoną piersią z indyka ze świeżymi sezonowymi warzywami

Podwieczorek: Ciasto z truskawkami z kruszonką bakaliową

Kolacja: Krem z cukinii z indykiem

Pracujemy tylko na certyfikowanych produktach wiedząc, że dzięki temu szybciej zdołasz osiągnąć swój cel. Jesteśmy jedynym cateringiem na rynku, który dla każdego naszego Klienta przygotowuje indywidualną dietę i na jej bazie przygotowuje posiłki odpowiednio zbilansowane pod względem protein, węglowodanów i tłuszczów– wartość kaloryczna to tylko skutek uboczny przygotowywania jedzenia ze zdrowych produktów w oparciu o makro składniki.

W cateringu gluten & lactose free z diety wyeliminowane zostają produkty zawierające gluten i zastąpione są produktami oznaczonymi jako gluten free. Dieta szczególnie polecana jest osobom z nietolerancją glutenu oraz osobom w końcowej fazie redukcji, a także tym, którzy ciągle odczuwają napuchnięty brzuch.

Jeżeli chcesz, żeby Twoja dieta miała niski ładunek glikemiczny napisz do nas w uwagach taką informację. Przygotowujemy bardzo wiele diet z obniżonym IG.

Dieta Lactose free

Wiemy, że jedzenie jest jedną z ważniejszych czynności w ciągu dnia. Odpowiedni skomponowane posiłki pozwolą Ci bez uszczerbku na zdrowiu osiągnąć wymarzoną sylwetkę, korzystać z życia na pełnych obrotach i cieszyć się z bycia na diecie. Nasi kucharze codziennie przygotowują dla Ciebie coś wyjątkowego, aby każdy dzień był nowym doznaniem smakowym. Koniec nudnych diet! Koniec głodówek! Dieta musi być smaczna, zdrowa i skuteczna.

Przykładowe menu:

Śniadanie: Pieczywo orkiszowe z pastą ze słonecznika i pieczonej dyni z pieczoną piersią z indyka

II Śniadanie: Babeczki jajeczne z groszkiem i kukurydzą

Obiad: Wołowina po meksykańsku z czarnym ryżem i pieczonymi warzywami

Podwieczorek: Budyń z awokado, banana i kakao z płatkami migdałów

Kolacja: Indyjski krem z marchwi z indykiem

Pracujemy tylko na certyfikowanych produktach wiedząc, że dzięki temu szybciej zdołasz osiągnąć swój cel. Jesteśmy jedynym cateringiem na rynku, który dla każdego naszego Klienta przygotowuje indywidualną dietę i na jej bazie przygotowuje posiłki odpowiednio zbilansowane pod względem protein, węglowodanów i tłuszczów– wartość kaloryczna to tylko skutek uboczny przygotowywania jedzenia ze zdrowych produktów w oparciu o makro składniki.

Z diety wyeliminowane zostają produkty zawierające laktozę zastąpione są produktami oznaczonymi jako lactose free. Dieta szczególnie polecana jest osobom z nietolerancją laktozy, problemami żołądkowymi oraz osobom w końcowej fazie redukcji.

Created with love - catering
Fot. Created with love - catering

Dieta Gluten free

Wiemy, że jedzenie jest jedną z ważniejszych czynności w ciągu dnia. Odpowiedni skomponowane posiłki pozwolą Ci bez uszczerbku na zdrowiu osiągnąć wymarzoną sylwetkę, korzystać z życia na pełnych obrotach i cieszyć się z bycia na diecie. Nasi kucharze codziennie przygotowują dla Ciebie coś wyjątkowego, aby każdy dzień był nowym doznaniem smakowym. Koniec nudnych diet! Koniec głodówek! Dieta musi być smaczna, zdrowa i skuteczna.

Przykładowe menu:

Śniadanie: Pieczywo gryczane z pastą ze słonecznika i pieczonej dyni z pieczoną piersią z indyka

II Śniadanie: Babeczki jajeczne z groszkiem i kukurydzą

Obiad: Wołowina po meksykańsku z czarnym ryżem i pieczonymi warzywami

Podwieczorek: Budyń z awokado, banana i kakao z płatkami migdałów

Kolacja: Indyjski krem z marchwi z indykiem

Pracujemy tylko na certyfikowanych produktach wiedząc, że dzięki temu szybciej zdołasz osiągnąć swój cel. Jesteśmy jedynym cateringiem na rynku, który dla każdego naszego Klienta przygotowuje indywidualną dietę i na jej bazie przygotowuje posiłki odpowiednio zbilansowane pod względem protein, węglowodanów i tłuszczów - wartość kaloryczna to tylko skutek uboczny przygotowywania jedzenia ze zdrowych produktów w oparciu o makro składniki.

Z diety wyeliminowane zostają produkty zawierające gluten i zastąpione są produktami oznaczonymi jako gluten free. Dieta nie jest polecana osobom chorym na celiakie.

Redakcja VIVA! poleca Created with love

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…