Nicola Peltz, Brroklyn Beckham
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images
O tym się mówi!

Brooklyn i Nicola Beckham dostali od Victorii i Davida Jaguara z 1954 roku

W dniu ślubnego brunchu wyglądali jak Harry i Meghan!

Aleksandra Frankowska 13 kwietnia 2022 11:27
Nicola Peltz, Brroklyn Beckham
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Kiedy najstarszy syn się żeni, prezent od rodziców musi być spektakularny, zwłaszcza, jeśli chodzi o rodzinę Beckhamów. Po ślubie roku Brroklyna Beckhama i Nicoli Peltz nie milkną echa. Do mediów przedostała się również informacja, że rodzice pana młodego podarowali parze wyjątkowy prezent: Jaguara XK140 z 1954 roku w wersji elektrycznej.

ZOBACZ TEŻ: Nicola Peltz zachwyciła makijażem i fryzurą ślubną w stylu lat 90.

Niezwykły prezent ślubny od Dawida i Victorii Beckhamów

David i Victoria postanowili obdarować Brooklyna i jego żoną wyjątkowym prezentem. Podarowali młodej parze odrestaurowanego Jaguara XK140 w wersji elektrycznej, którego przygotowała firma Lunaz. Beckham jako miłośnik nie tylko piłki nożnej, ale również motoryzacji, od lat jest w niej inwestorem. Auto, które wybrał dla syna i synowej to prawdziwa perełka. Nad jego dopracowaniem pracowało 120 osób w siedzibie firmy w Silverstone.

Jaguar
Fot. Lunaz

Jaguar XK140: co zmieniono w modelu Beckhamów?

Przede wszystkim jest to samochód w pełni elektryczny. Ulepszono także hamulce i zawieszenie, a także układ kierowniczy. Tarcze i przełączniki wyglądają jak te z oryginalnego modelu. Niezwykły jest również kolor tego modelu, ponieważ klienci mogą stworzyć go według własnych potrzeb, a także nadać mu indywidualną nazwę. Tej jednak nie zdradzono. Koszt takiego auta to koło 420 000 euro.

Jaguar
Fot. Lunaz

Jaguar
Fot. Lunaz

Tworząc tego pięknego, zelektryfikowanego Jaguara XK140, mamy zaszczyt wypełnić lukę między życiem zawodowym Davida Beckhama, w którym jest on inwestorem w Lunaz, a jego życiem rodzinnym.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ślubie! Suknia ślubna zrobiła furorę!

Beckhamowie jak Harry i Meghan

Victoria i David podarowali dzieciom samochód podczas ślubnego brunchu, osobiście podjeżdżając autem pod miejsce wydarzenie. Młodzi od razu z radością wsiedli do wozu, aby odbyć nim krótką przejażdżkę. Warto zwrócić uwagę, że jest to niemal identyczny model, jak ten, którym na ślubne przyjęcie jechali książę Harry i Meghan Markle.

Meghan Harry
Fot. Noam Galai/GC Images

Musimy przyznać, że prezent Beckhamów robi ogromne wrażenie. Jesteśmy niezwykle ciekawi, jaką nazwę otrzymał zamówiony przez nich kolor. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.