Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Domy gwiazd

Anna Lewandowska pokazała wnętrza pokoiku starszej córki Klary!

Minimalistycznie, ale dziewczęco!

Aleksandra Frankowska 4 października 2021 10:27
Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wraz z mężem i córkami mieszka na co dzień w Monachium. Przepiękny dom, w którym żyją, co jakiś czas przewija się na zdjęciach trenerki na Instagramie. I choć trenerka fitness konsekwentnie unika pokazywania twarzy swoich córek, to jednak ostatnio zdecydowała się ujawnić, jak wyglądają wnętrza pokoju jej starszej córki. Pokoik Klary jest minimalistyczny, ale bardzo dziewczęcy! Widać, że dziewczynka uwielbia gotować, tak jak jej mama! Nie unika też różnych aktywności sportowych, smykałkę do których odziedziczyła oczywiście po obojgu rodzicach. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Anna Lewandowska zdradziła swój przepis na fit brownie z cukinii!

Klara Lewandowska - oczko w głowie rodziców

Lewandowscy bardzo chronią swoją prywatność. Twarzy dzieci do dziś nigdy nie pokazują w social mediach. Anna Lewandowska pokusiła się jednak, aby pokazać odrobinę wnętrza pokoju małej Klary, która jest oczkiem w głowie rodziców:

Klara bardzo lubi muzykę i często pokazuje na telefon, żeby ją jej włączyć. Jest bardzo muzykalna. Nawet rodziła się przy muzyce. Było już naprawdę ciężko, więc próbowałem w ten sposób pomóc. Jak była w brzuchu, Ania puszczała jej muzykę klasyczną, a ja – rozrywkową, najczęściej pop. I rzeczywiście później w cięższych momentach muzyka ją uspokajała. Szczególnie pomagała w samochodzie. Klara na początku – w przeciwieństwie chyba do większości dzieci – w ogóle nie chciała spać w aucie. Ale jak słyszała muzykę, kapitulowała. Bardzo też polubiła podśpiewywanie, widzę że chce więcej. No i uwielbia tańczyć – wyjawiła Ania w „Wywiadówce” na blogu baby by Ann

Anna Lewandowska pokazała pokój córki

Na zdjęciach pokoiku Klary, które Anna Lewandowska wrzuciła do sieci, widzimy minimalistyczne wnętrze oraz piękną, kremową tapetę w małe kropki. Uwagę zwraca także łóżeczko ze szczebelkami, półka z licznymi bajkami Klary oraz przepiękna lampa w kształcie balona. Klara uwielbia gotować – z pewnością ma to po mamie. W jej pokoiku główne miejsce zajmuje kuchenka dla dzieci, przy której dziewczynka uwielbia bawić się na co dzień, także z mamą i młodszą siostrą. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska podpowiada, co pakować dzieciom do śniadaniówki!

Jak Wam się podoba wnętrze pokoju Klary w domu Lewandowskich w Monachium? Myślicie, że córka Ani i Roberta czuje się w nim jak prawdziwa księżniczka? Zdjęcia jej pokoju znajdziecie w galerii poniżej.  

Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.