; Agnieszka Chylińska - live session w RMF FM;, maj 2023
Fot. AKPA
domy gwiazd

Agnieszka Chylińska uciekła od zgiełku miasta. W swoim domu sięga po odważne połączenia kolorystyczne i artystyczny design

Te wnętrza odzwierciedlają jej charakter...

Wiktoria Oskroba 23 maja 2024 18:30
; Agnieszka Chylińska - live session w RMF FM;, maj 2023
Fot. AKPA

48-letnia wokalistka w mediach społecznościowych najczęściej dzieli się kulisami swojej kariery muzycznej. Choć niechętnie pokazuje swoją prywatność, czasem zdarza się jej uchylić rąbka tajemnicy. Dzięki opublikowanym przez artystkę zdjęciom i nagraniom mamy okazję zobaczyć jak mieszka! Jak urządziła swoje wnętrza Agnieszka Chylińska?

ZOBACZ TAKŻE: Luksusowe mieszkanie Dody łączy elegancki glamour z drapieżną nutą. Króluje tu czerń i połysk…

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska rozpoczęła karierę od rockowego zespołu O.N.A., do którego należała do 2003 roku. Po wydaniu singla „Nie mogę Cię zapomnieć” jej kariera ponownie poszybowała w górę, a jej piosenka odnotowała topowe wyniki na listach przebojów. Dzięki udziałowi w roli jurorki w programach rozrywkowych stacji TVN zyskała fanów wśród szerszej publiczności.

Poza karierą, kluczową rolę w jej życiu odgrywa rodzina. Swój dom tworzy z mężem Markiem, z którym wzięła ślub w 2010 roku. Para wspólnie doczekała się trójki dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. Jak wygląda ich prywatna przestrzeń?

Domy gwiazd 2024: oryginalny styl Agnieszki Chylińskiej 

Artystka słynie z indywidualnego stylu zarówno w muzyce, jak i wizerunku. Choć z czasem nieco ewoluował, zawsze możemy dostrzec w nim nutę drapieżności. Czy takie same tendencje panują w jej wnętrzach?

Oto jak mieszka Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zamieszkuje z rodziną dwupoziomowy dom w podwarszawskiej miejscowości o nazwie Chyliczki. Położenie z dala od zgiełku miasta z pewnością zapewnia artystce spokój i przestrzeń do wypoczynku. Jak jest w środku?

Piosenkarka miksuje style w swoich wnętrzach

Na jednym z nagrań mieliśmy możliwość zobaczyć jaki jest wnętrzarski gust artystki. Jak się okazuje, Agnieszka Chylińska uwielbia rozwiązania kojarzące się z naturą - ściany jednego z pomieszczeń pomalowane są na zielono, a klatka schodowa wykonana jest z ciemnego drewna. 

CZYTAJ TEŻ: Tak mieszkają Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska. Wielkie panoramiczne okna robią wrażenie! Co za widoki!

Patrząc na całą aranżację, widać, że artystka lubi łączyć style. Na eklektyzm wnętrza składa się zegar w prowansalskim stylu przytwierdzony do ściany w jadalni, czy oryginalne krzesło z obiciem w kolorowe, indyjskie wzory. Wnętrze jej sypialni zdominowały liczne, barwne dekoracje na ścianach - obrazki czy symbole religijne.

Jak podobają Wam się kolorowe wnętrza domu Agnieszki Chylińskiej?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.