Adele
Fot. Will Heath/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images
O tym się mówi!

Adele ujawniła datę premiery nowej płyty! Napisała o tym w liście do fanów! To nie wszystko...

W sieci jest już klip do nowej piosenki „Easy On Me"

Aleksandra Frankowska 15 października 2021 07:15
Adele
Fot. Will Heath/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images

Adele po długiej przerwie wraca nie tylko na scenę! Na rynku muzycznym pojawi się jej wyczekiwana, nowa płyta. Jak można się było spodziewać, jej nazwa ponownie będzie związana z wiekiem i pewnym okresem życia wokalistki. Do tej pory wydała ona płyty o nazwach „19”, „21” oraz „25’. Tym razem wysłuchamy „30”. Dziś o północy premierę miał pierwszy singiel: „Easy on me”. Jaka będzie najnowsza płyta Adele?

CZYTAJ TEŻ: Adele na trzech okładkach Vogue w Wielkiej Brytanii i USA!

Easy On Me - Adele

Równo o północy w serwisach streamingowych pojawiła się nowa piosenka Adele - Easy On Me. Utwór doczekał się też teledysku, który w kilkanaście minut zanotował milion wyświetleń. Aktualnie, chwilę po 7:00 czasu polskiego, klip doczekał się już 10 milionów odsłon.

Piosenka zapowiada kolejny album wokalistki. Tego się spodziewaliście?

Adele napisała list do fanów na temat nowej płyty

Na swoim Instagramie gwiazda zamieściła list, w którym opisała, jak wyglądał proces twórczy nowej płyty. Pracę nad nią zaczęła trzy lata temu, jednak w międzyczasie dotknęło ją wiele złych chwil w życiu, przez co ostatni czas nazwała „najbardziej burzliwym” w swoim życiu. Wiąże się to między innymi z rozpadem jej małżeństwa i w konsekwencji rozwodem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dieta SIRT – hit na wiosnę 2021! To dzięki niej Adele schudła 45 kg, a Rebel Wilson 30 kg!

Nie byłam nawet w pobliżu miejsca, w którym miałam nadzieję się znaleźć, kiedy zaczynałam prace nad płytą prawie trzy lata temu. Wręcz przeciwnie. Od zawsze polegam na rutynie i konsekwencji, aby czuć się bezpiecznie. Mimo to świadomie rzuciłam się w labirynt absolutnego bałaganu i wewnętrznego chaosu - napisała Adele.

Nowa płyta Adele katharsis dla jej duszy

Jak wyznała wokalistka, praca nad nową płytą okazała się dla niej ogromnym wyzwoleniem. W ostatnim wywiadzie zdradziła, że w okresie lock downu codziennie sięgała po alkohol, z czego nie jest dumna. Płyta była dla niej terapią i drogą do prawdy.

SPRAWDŹ TEŻ: Adele jest już po rozwodzie. Proces trwał dwa lata

W końcu odnalazłam moje uczucia. Powiedziałabym nawet, że nigdy w życiu nie czułam się spokojniej […] Skrupulatnie przebudowałam swój dom i serce, a ten album o tym opowiada. Dom jest tam, gdzie jest serce - dodała.

Adele wydaje nową płytę – kiedy premiera?

Zgodnie z przekazanymi informacjami, nowa płyta Adele ukaże się już 19. listopada 2021. Od ostatniego albumu minęło więc pięć lat. Tym razem wraz z Adele, nad płytą pracowali Gred Kurstin, Max Martin oraz Shellback.

Myślicie, że po raz kolejny płyta okaże się hitem i strzałem w dziesiątkę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.