Adele, Vogue
Fot. Vogue
O tym się mówi!

Adele na trzech okładkach Vogue w Wielkiej Brytanii i USA!

Te wydania przejdą do historii!

Aleksandra Frankowska 8 października 2021 09:27
Adele, Vogue
Fot. Vogue

Stało się! Adele pojawiła się na trzech okładkach magazynu Vogue - dwa razy w Wielkiej Brytanii i raz w USA. Wokalistka, która niezwykle rzadko udziela jakichkolwiek wywiadów, a tym bardziej pozuje do sesji zdjęciowych, tym razem zrobiła wyjątek. I to podwójny! Gwiazda muzyki opowiedziała o rozwodzie, swojej metamorfozie, premierze kolejnej płyty i… nowej miłości! Jakie tajemnice jeszcze zdradziła?

CZYTAJ TEŻ: Adele jest zakochana. Po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcie z ukochanym! 

Adele na okładkach magazynów Vogue

Wokalistka po rozstaniu z mężem Simonem Koneckim przeszła radykalną metamorfozę. Zrzuciła 40 kilogramów, zmieniła całkowicie swój styl życia, wprowadziła do niego regularną aktywność fizyczną oraz bardzo restrykcyjną dietę. Poświęciła się też macierzyństwu.

Na okładkach Vogue pozuje całkowicie odmieniona. Wydania te przejdą do historii. W wersji amerykańskiej, wokalistka pozuje w zjawiskowej zielonej sukni Maison Valentino. W Wielkiej Brytanii zaś na jednej okładce ma żółtą kreację od Vivienne Westwood, na drugiej natomiast złotą - tym razem z domu mody Dior. Wszyscy patrzą na jej metamorfozę z ogromnym podziwem. Determinacja potrafi zdziałać cuda! Wszyscy zachwycają się też jej odwagą i stylem, na jaki postawiono w obu sesjach. 

Adele wydaje nową płytę

Nie da się ukryć, że wywiad Adele to początek promocji jej nowej płyty nad którą obecnie pracuje. Kilka dni temu premierę miał pierwszy singiel, a już nagrywane są kolejne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Adele jest już po rozwodzie. Proces trwał dwa lata

Brytyjska wokalistka przy okazji obu wydań Vogue opowiedziała również o rozwodzie i macierzyństwie. Relacja z synem po rozpadzie małżeństwa była dla niej najważniejsza. Zaczęła regularnie rozmawiać z nim na temat tego, co się wydarzyło, aby czuł, że ma w niej pełne wsparcie.

Ma do mnie tyle prostych pytań, na które nie mogę odpowiedzieć, ponieważ nie znam odpowiedzi. Na przykład, dlaczego nie możemy nadal żyć razem? To nie jest to, co ludzie robią, kiedy się rozwodzą. Ale dlaczego nie? Nie wiem. Pyta też, dlaczego już nie kochasz mojego taty? Pomyślałam, że kocham jego tatę, ale już nie jestem zakochana. Dla dziecka nie ma to sensu.

Adele schudła 40 kilogramów – niesamowita metamorfoza gwiazdy

W rozmowie z Vogue Adele opowiada również o swojej spektakularnej metamorfozie, o której mówią wszyscy. Gwiazda dzięki diecie Stir zrzuciła ponad 40 kilogramów i wygląda zjawiskowo.

(...) Zdałam sobie sprawę, że kiedy ćwiczyłam, nie odczuwałam żadnego niepokoju. Nigdy nie chodziło o utratę wagi - zapewnia. Pomyślałam, że jeśli uda mi się sprawić, by moje ciało było fizycznie silne, to może pewnego dnia będę umieć wzmocnić swoje emocje i umysł – mówiła w wywiadzie Adele.

Adele jest również ponownie zakochana. Jakiś czas temu na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z nowym mężczyzną u boku! Czy w ramionach nowego mężczyzny Adele znajdzie w końcu spokój, miłość i ukojenie?

Trzy wydania Vogue z Adele na czele trafiły do sprzedaży już dziś, 8 października. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

TAGI #Vogue #Adele

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.