Zendaya Złota Piłka 2021
Fot. Aurelien Meunier/Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Niezwykła kreacja Zendayi na gali Złota Piłka 2021. Dziś mówią o niej wszyscy!

Kto ją zaprojektował? Dlaczego jest taka niezwykła?

Redakcja VIVA! 1 grudnia 2021 10:05
Zendaya Złota Piłka 2021
Fot. Aurelien Meunier/Getty Images

W poniedziałek w Paryżu, a dokładnie w Theatre du Chatelet miała miejsce gala wręczenia nagrody Złotej Piłki 2021. Wśród gości pojawili się oczywiście Robert i Anna Lewandowscy, którzy tego wieczoru postawili na kreacje od włoskiej marki Dolce&Gabbana. I choć Robertowi nie udało się zdobyć Złotej Piłki (finalnie po raz siódmy otrzymał ją Lionel Messi), to jednak wszyscy zachwycali się ich stylizacjami. Podobnie było w przypadku Zendayi, która także pojawiła się na gali. Amerykańska aktorka i wokalistka nie jest może bezpośrednio związana z piłką nożną, ale przebywała akurat wtedy w Paryżu w ramach promocji swojego najnowszego filmu. Zendaya po raz kolejny zaskoczyła kreacją. O jej sukni mówi dziś cały świat! Nic dziwnego, że gwiazda odebrała ostatnio wyróżnienie dla ikony stylu. Akurat jej najnowsza kreacja naprawdę ma szansę na stać się ikoniczna!

ZOBACZ TEŻ: Złota Piłka 2021: kto się pojawił na gali? Anna i Robert Lewandowscy, Leo Messi...

Zendaya Roberto Cavalli 2021
Fot. Marc Piasecki/WireImage

Zendaya na gali Złota Piłka 2021 - stylizacja

Zendaya na gali Złotej Piłki 2021 organizowanej przez magazyn France Football pojawiła się ze swoim chłopakiem, także aktorem, Tomem Hollandem, gwiazdorem filmów o Spider-Manie. Gwiazda pokazała się w czarnej, długiej do ziemi sukni z odkrytymi plecami od marki Roberto Cavalli. Kreacja pochodzi z kolekcji jesień/zima 2000, kiedy to dla marki pracował jeszcze Fausto Puglisi. Suknia jest zatem zbyt „świeża”, by nazywać ją vintage. Nie zmienia to faktu, że jej założenie się na galę wymagało nie lada odwagi!

Piękna, czarna suknie na pierwszy rzut oka wyglądała dość klasycznie, typowo galowo. Dopiero jednak kiedy Zendaya pokazała fotoreporterom plecy, okazało się, na czym polega jej niezwykłość i unikatowość. Na plecach wokalistki można było bowiem dostrzec niezwykle kunsztowną konstrukcję ze złota ze motywem… zmultiplikowanego kręgosłupa węża. Patrząc na wybór takiej kreacji, można by sobie pomyśleć, że pochodzi ona z którejś z kolekcji Ricka Owensa, po projekty którego Zendaya ostatnio sięgała. Okazuje się jednak, że jest to Roberto Cavalli. Przyznacie, że to dość nietypowy projekt jak na tę markę?

Zendaya Roberto Cavalli 2021
Fot. Marc Piasecki/WireImage

CZYTAJ WIĘCEJ: Pokazy mody: Roberto Cavalli na wiosnę/lato 2022. Tygrys ujarzmiony

Jako dopełnienie tej kreacji posłużyły Zendayi dwa duże, złote kolczyki w kształcie kół oraz czarne, dość klasyczne klasyczne szpilki. Patrząc na taki wybór gwiazdy, wcale się nie dziwimy, że Zendaya została ostatnio okrzyknięta ikoną stylu. Zgadzacie się z tym werdyktem? Jak Wam się podoba jej ostatnia suknia ze Złotej Piłki 2021?  

Zendaya Roberto Cavalli 2021
Fot. Aurelien Meunier/Getty Images

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.