Film domu mody Prada
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie niezwykle stylowy i niepokojący film domu mody Prada! Czy to jeszcze reklama, czy już dzieło sztuki?

Marcin Brzeziński 24 listopada 2016 09:15
Film domu mody Prada
Fot. Materiały prasowe

Dawid O. Russell, twórca takich przebojów jak „Poradnik pozytywnego myślenia” i „American Hustle” wyreżyserował na zamówienie Prady ponad dziesięciominutowy film. W stylowym czarno-białym obrazie zatytułowanym „Past Forward” wystąpili m.in. Allison Williams (znacie ją dobrze z serialu „Dziewczyny”), Freida Pinto, Kuoth Wiel, John Krasinski, Sacha Baron Cohen i Connie Britton. Film Dawid O. Russell z jednej strony inspirowany jest surrealistycznym kinem lat 20. XX wieku, a z drugiej strony blisko mu do niepokojącego klimatu najlepszych dzieł Davida Lyncha takich jak „Mulholland Drive”.

 

Polecamy też: Aktorka Jessica Chastain w nastrojowej kampanii domu mody Prada Cruise 2017! Mamy zdjęcia!
 

Czy to jeszcze reklama?

Co Miuccia Prada zamierza zrobić z tym, przyznajmy dość ekstrawaganckim filmem, który nawet przy najlepszej dobrej woli trudno uznać na reklamę jej marki? Do tej pory zorganizowała jego pokazy w Paryżu i Los Angeles. Na tym ostatnim film oklaskiwali m.in. Milla Jovovich, Logan Lerman, Zosia Mamet, Demi Moore, Olivia Munn, Christoph Waltz i Kate Mara. Obraz jest też dostępny na stronie Prady, a jego fragmenty będą wyświetlane na ekranach w butikach włoskiego domu mody na całym świecie. Choć naszym zdaniem nastrój niepewności, jaki wywołuje nie będzie zachęcać klientów do płacenia kilku tysięcy euro za najnowszą torebkę z logo Prada… Na zakończenie powiedzmy jeszcze, że Dawid O. Russell zabiera się właśnie za reżyserię serialu telewizyjnego, w którym wystąpią… Julianne Moore i Robert De Niro. W oczekiwaniu na niego zapraszamy na niezwykły film, który stworzył dla Prady!

 

Film domu mody Prada
Fot. Materiały prasowe

Kuoth Wiel, Freida Pinto i Allison Williams w filmie Prady zatytułowanym „Past Forward”.

 

Polecamy też: Anthony Vaccarello pokazał swoją pierwszą reklamę dla Saint Laurent! Czy wystąpiła w niej jego przyjaciółka Anja Rubik?

 

Zobaczcie film!

 

Polecamy też: Otwieramy nowy sezon! Zobaczcie najbardziej efektowne kampanie reklamowe zbliżającej się jesieni

 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?