Film domu mody Prada
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie niezwykle stylowy i niepokojący film domu mody Prada! Czy to jeszcze reklama, czy już dzieło sztuki?

Marcin Brzeziński 24 listopada 2016 09:15
Film domu mody Prada
Fot. Materiały prasowe

Dawid O. Russell, twórca takich przebojów jak „Poradnik pozytywnego myślenia” i „American Hustle” wyreżyserował na zamówienie Prady ponad dziesięciominutowy film. W stylowym czarno-białym obrazie zatytułowanym „Past Forward” wystąpili m.in. Allison Williams (znacie ją dobrze z serialu „Dziewczyny”), Freida Pinto, Kuoth Wiel, John Krasinski, Sacha Baron Cohen i Connie Britton. Film Dawid O. Russell z jednej strony inspirowany jest surrealistycznym kinem lat 20. XX wieku, a z drugiej strony blisko mu do niepokojącego klimatu najlepszych dzieł Davida Lyncha takich jak „Mulholland Drive”.

 

Polecamy też: Aktorka Jessica Chastain w nastrojowej kampanii domu mody Prada Cruise 2017! Mamy zdjęcia!
 

Czy to jeszcze reklama?

Co Miuccia Prada zamierza zrobić z tym, przyznajmy dość ekstrawaganckim filmem, który nawet przy najlepszej dobrej woli trudno uznać na reklamę jej marki? Do tej pory zorganizowała jego pokazy w Paryżu i Los Angeles. Na tym ostatnim film oklaskiwali m.in. Milla Jovovich, Logan Lerman, Zosia Mamet, Demi Moore, Olivia Munn, Christoph Waltz i Kate Mara. Obraz jest też dostępny na stronie Prady, a jego fragmenty będą wyświetlane na ekranach w butikach włoskiego domu mody na całym świecie. Choć naszym zdaniem nastrój niepewności, jaki wywołuje nie będzie zachęcać klientów do płacenia kilku tysięcy euro za najnowszą torebkę z logo Prada… Na zakończenie powiedzmy jeszcze, że Dawid O. Russell zabiera się właśnie za reżyserię serialu telewizyjnego, w którym wystąpią… Julianne Moore i Robert De Niro. W oczekiwaniu na niego zapraszamy na niezwykły film, który stworzył dla Prady!

 

Film domu mody Prada
Fot. Materiały prasowe

Kuoth Wiel, Freida Pinto i Allison Williams w filmie Prady zatytułowanym „Past Forward”.

 

Polecamy też: Anthony Vaccarello pokazał swoją pierwszą reklamę dla Saint Laurent! Czy wystąpiła w niej jego przyjaciółka Anja Rubik?

 

Zobaczcie film!

 

Polecamy też: Otwieramy nowy sezon! Zobaczcie najbardziej efektowne kampanie reklamowe zbliżającej się jesieni

 

 

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.