Marcin Brzeziński 28 października 2016 12:30
1/4
Kampania Prada Resort 2017
Copyright @Materiały prasowe
1/4

Jessica Chastain jest twarzą najnowszej kampanii włoskiego domu Prada reklamującej kolekcję Cruise 2017. Na jej potrzeby rudowłosa aktorka została sfotografowana przez Willy’ego Vanderperre na ulicach Mediolanu. Widzimy ją między innymi na via Daniel Manin, przed Civic Planetarium i nowo otwartą galerią sztuki Fondazione Prada. Zdjęcia są wyjątkowo nastrojowe i pełne nasyconych kolorów, można wręcz powiedzieć, melancholijne. Przypomnijmy, że kolekcja, którą prezentuje Jessica Chastain miała premierę podczas pokazu męskiej linii Prady w czerwcu tego roku. Tematem całego show była podróż. Jak mówiła Miuccia Prada: „W tych ciężkich czasach zawsze musimy być gotowi by wyruszyć w drogę”.

 

Polecamy też: Prada przedstawia limitowaną kolekcję torebek. Jej bohaterami są… roboty! Który model wybieracie?
 

Liga gwiazd Prady

Amerykanka Jessica Chastain jest kolejną gwiazdą kina, z która podjęła współpracę Prada. Na przykład w ostatniej reklamie perfum tego mody wzięły udział aż cztery aktorki młodego pokolenia: Ansel Elgort, Dane Dehaan, Mia Goth i Mia Wasikowska. Ale chyba jeszcze lepszą rękę niż do aktorek ma Prada do…. aktorów. W jej kampaniach wystąpili m.in. Eddie Redmayne, John Malkovich, Tim Roth, Joaquin Phoenix, Toby Maguire, Michael Pitt, Harvey Keitel, Benicio del Toro, Christoph Waltz. A Gary Oldman, Willem Dafoe i Adrien Brody zaprezentowali się nawet w 2012 roku na wybiegu Prady. Jak więc widać włoski dom mody swoimi ambasadorkami i ambasadorami mógłby obdzielić wiele oscarowych filmów. Cieszymy się, że Jessica Chastain dołączyła do ich grupy. Z niecierpliwością czekamy też na premierę filmu „The Zookeeper’s Wife”, w którym aktorka zagrała dzielną Polkę Antoninę Żabińską. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z pięknej kampanii Prady! Zapraszamy!

 

Polecamy też: Eddie Redmayne został nową twarzą Prady! Pamiętacie jego wspaniałych poprzedników?

2/4
Kampania Prada Resort 2017
Copyright @Materiały prasowe
2/4

Jessica Chastain w nowej kampanii domu mody Prada Cruise 2017

3/4
Kampania Prada Resort 2017
Copyright @Materiały prasowe
3/4

Jessica Chastain w nowej kampanii domu mody Prada Cruise 2017

4/4
Kampania Prada Resort 2017
Copyright @Materiały prasowe
4/4

Jessica Chastain w nowej kampanii domu mody Prada Cruise 2017

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.