Sabina Zięba 9 stycznia 2018 19:30

Anja Rubik od lat uchodzi za jedną z najlepszych supermodelek na świecie. Już w 2012 roku została uznana za ikonę przez portal models.com. Od tamtej pory przyjmuje tylko najbardziej prestiżowe zlecenia od najlepszych projektantów, jednocześnie pozostając w czołówce najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Tym razem 34-letnią modelkę możemy podziwiać w kampanii... Jimmy'ego Choo!

Polecamy też: Zobaczcie ambasadorki marki Apart w niezwykle świątecznej sesji autorstwa Marcina Tyszki!

 

Jimmy Choo wiosna/lato 2018

W najnowszej sesji Anja Rubik pozuje w luksusowych wnętrzach nowojorskiego apartamentu przed obiektywem Craiga McDeana. Modelka prezentuje w niej damską część kolekcji Jimmy'ego Choo, w tym sandały z okrągłymi noskami oraz te na korkowym obcasie, a także hitowe modele okularów, jak przeciwsłoneczne w słonecznym odcieniu oraz korekcyjne w kształcie klasycznych aviatorów. Ekskluzywne akcesoria uzupełniają równie ekstrawaganckie stylizacje. Szczególną uwagę zwracają wieczorowe kreacje, które zostały tak dobrane, by doskonale podkreślać charakter prezentowanych przez Rubik dodatków, których ceny dochodzą nawet do... 15 tysięcy złotych! Sandra Choi, dyrektor kreatywna marki, powiedziała: „Anja łączy pewny siebie styl i ducha kobiety Jimmy'ego Choo w jej miejskim środowisku. Jest zabawnie prowokująca, a jednocześnie swobodna”. Męską część kolekcji prezentuje natomiast Clément Chabernaud. Zobaczcie ich duet w filmiku promującym najnowszą kolekcję!

1/5
Copyright @ONS
1/5

Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna/lato 2018

Polecamy też: Które światowej sławy modelki chciały zrobić filmową karierę? Zobaczcie te role!

2/5
Copyright @ONS
2/5
3/5
Copyright @ONS
3/5
4/5
Copyright @ONS
4/5

Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna/lato 2018

Polecamy też: Te kurtki są najmodniejsze w tym sezonie! Zobaczcie, jak noszą je gwiazdy!

5/5
Copyright @ONS
5/5

Anja Rubik w kampanii Jimmy Choo wiosna/lato 2018

Polecamy też: Michael Kors kupił Jimmy Choo! Czy w ten sposób poprawi sytuację finansową swojej firmy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.