Marcin Brzeziński 28 września 2016 07:30
1/5
Tom Hiddleston w najnowszej kampanii Gucci
Copyright @Materały prasowe
1/5

Całe wakacje przystojny brytyjski aktor Tom Hiddleston cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem mediów. Po pierwsze, obstawiano, że jest on mocnym kandydatem na nowego Bonda po tym jak Daniel Craig postanowił rozstać się z brytyjskim wywiadem. Po drugie, powszechną ciekawość budził jego związek z amerykańską piosenkarką Taylor Swift. Ukuto nawet wzorowaną na Brangelinie nazwę Hiddleswift. Ale, jak donoszą te same media, para niedawno się rozstała. Zamiast więc rozbijać się po świcie prywatnym odrzutowcem swoje ukochanej, Tom Hiddleston udał się do innych zajęć.

 

Polecamy też: Wielka brytyjska aktorka Vanessa Redgrave w najnowszej kampanii Gucci. Jesteśmy zachwyceni! A wy?

 

Gucci kocha retro

Aktor wystąpił właśnie w najnowszej kampanii Gucci Cruise 2017 Men’s Tailoring. Autorem malarskich zdjęć był Glen Luchford. Ubrany jak z pod igły Tom Hiddleston pozuje na nich w stylowej posiadłości Dawnridge w Los Angeles. Ten dom należał kiedyś do legendy Hollywood Tony’ego Duquette, który odpowiadał za kostiumy w filmach Freda Astaire’a i Vincenta Minnelli oraz ubierał księżną i księcia Windsoru. Trzeba przyznać, że takie nawiązanie do przeszłości jest bardzo w stylu dyrektora kreatywnego Gucci Alessandro Michele. Dzięki niemu słowo „retro” zyskało, naszym zdaniem, zupełnie nowy seksapil.

 

Polecamy też: Najwspanialsze (i najbardziej odlotowe) dodatki z pokazu Gucci! Czy sprawdzą się w codziennym życiu?
 

Żarty z hartów

Jest jednak jeden element tej spektakularnej sesji zdjęciowej, który naraził Toma Hiddlestona na sporo złośliwości ze strony prasy. Otóż oprócz męskiego krawiectwa najwyższej próby na fotografiach można podziwiać również kilka hartów afgańskich. Media ironizują więc, że aktor zamienił jedną blondynkę na… całe ich stado. Zostawmy jednak głupie żarty! Według nas, Tom Hiddleston świetnie wypadł w roli nowego, odrobinę niegdysiejszego ambasadora domu mody Gucci. I z chęcią powitamy go jako nowego Bonda. Bo co jak co, ale garnitury świetnie na nim leżą!  Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

 

Polecamy też: Seksowny Jared Leto rozebrał się dla... Gucci! Zobacz odważną kampanię zapachu Gucci Guilty

2/5
Tom Hiddleston w najnowszej kampanii Gucci
Copyright @Materały prasowe
2/5
3/5
Tom Hiddleston w najnowszej kampanii Gucci
Copyright @Materały prasowe
3/5
4/5
Tom Hiddleston w najnowszej kampanii Gucci
Copyright @Materały prasowe
4/5
5/5
Tom Hiddleston w najnowszej kampanii Gucci
Copyright @Materały prasowe
5/5

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.