W jakich restauracjach lubia bywac gwiazdy?
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

W tych restauracjach w Polsce masz szansę spotkać gwiazdy!

Wiemy, gdzie znani Polacy lubią dobrze zjeść!

Aleksandra Frankowska 19 lipca 2020 18:31
W jakich restauracjach lubia bywac gwiazdy?
Fot. Instagram

Polscy celebryci bardzo lubią brylować nie tylko na salonach. Doceniają również doskonałą kuchnię i przepiękne wnętrza polskich restauracji, gdzie chętnie spędzają wolny czas w towarzystwie swoich rodzin i przyjaciół. Na mapie Polski znaleźć można kilka adresów, gdzie gwiazdy bywają regularnie, a pracownicy restauracji dokładnie wiedzą już, jakie są ich ulubione dania i napoje. Jesteście ciekawi, gdzie możecie ich spotkać?

Celebryci uwielbiają Flaming Co. w Warszawie

To jedno z najbardziej kultowych miejsc na kulinarnej mapie stolicy Polski. Restauracja znajdująca się w Warszawie przy ul. Fryderyka Chopina 5, niemal każdego dnia gości przedstawicieli polskiego show-biznesu. Miejsce to uwielbiają między innymi Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris, Laura Łącz, Klaudia El Dursi, Natalia Siwiec z Mariuszem Raduszewskim czy Karolina Ferenstein-Kraśko z mężem i dziećmi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Konie Pasja od Pokoleń” 📚- zamiast niebieskiej pigułki niebieska książka serio to działa !!! 😋 Konie mają zbawienny wpływ na nasze życie !!! Ale najpierw trzeba się o nich trochę więcej dowiedzieć !!! Lektura obowiązkowa !!!! Dokładnie dzisiaj mijają dwa lata od premiery mojej książki to był naprawdę ważny dla mnie dzień .🙏 Tyle wspaniałych ludzi mnie wsparło do dzisiaj pamietam moje wzruszenie. Od dwóch lat dostaje od Was mnóstwo wiadomości i pytań jak poruszać się w tym „końskim” świecie to dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt🙏 Naprawdę warto było podjąć ten trud! Czytaliście kochani ? Jeśli nie musicie koniecznie nadrobić 💥 Książka o pasji, historia rodzinna i dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z końmi oczywiście 🐴💙 @empikcom #equestrianlifestyle @longines

Post udostępniony przez Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#KiedyŻonyNieMaWMieście🙀 #Somotność🙃 #ObiadNaMieście🍔🍱🍣 #KosmateMyśliWGłowie👀😈🌪☄️ #WeekendZaPasem🙀 #IqosWGarści👌🏼💨 #ŻebyNieSpalić🤚🏼 #NieZostaćZłapanymNaSpalonym⚽️😳⚽️ #ZostaćWGrze🤡 #NieGrzaćŁawy😝 #GrzaćIqosa♨️💯 @iqos_friends #OgólnieGrzać🤭 #IdzieJesień🍂🍁🌰 #ZmienićButy👟➡️👞 #KochaćŻone❤️ #ByćTymWCzymChodzisz🚶🏻‍♂️ #Pantofel👞☺️ #KarmaWraca♻️ #WróciŻona🤩 #WrócąObiadyWDomu😋 #SamotnośćJestDlaSamotnych🤟🏼 #SamotnośćJestJakCellulitMałoKomuPasuje🍊🍊🍊 #CellulitMożeByćPowodemIOwocemSamotności🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♂️ #WoleOwoceMiłości😈

Post udostępniony przez Mariusz Raduszewski (@architettodellanotte) o 9:59 PDT

Restauracja Grand Kasprowy w Zakopanem

Wybierając się do jednego z najpopularniejszych kurortów zimowych w Polsce, gwiazdy również upatrzyły sobie miejsce z doskonałą kuchnią, góralskim wystrojem i klimatem, niczym ze świątecznych, kultowych ekranizacji. Restauracja Grand Kasprowy należąca do Hotelu Mercure w Zakopanem bardzo chętnie odwiedzana jest między innymi przez Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Minionej zimy pojawili się tam również Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem i córeczką. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Après ski 🎿 #qualitytime

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 Restauracja Bez Tytułu w Warszawie

Wiele gwiazd na szybką przekąskę i doskonałe przystawki udaje się do knajpki Bez Tytułu, znajdującej się na warszawskim Śródmieściu. To tam w towarzystwie przyjaciół często widywana jest aktorka Małgorzata Socha oraz fotograf Marcin Tyszka. Nic dziwnego - nowoczesne wnętrze i smakowite menu zachęcają do odwiedzin lokalu, który ma również świetną lokalizację i duży ogródek.

Coś słodkiego w Charlotte Bistro w Warszawie 

Najlepszy chleb, bakietki, francuskie kremy i konfitury, pyszna kawa, a także wino według gwiazd dostać można w Charlotte Bistro w Warszawie. Kultowe miejsce znajdujące się przy Alei Wyzwolenia, przyciąga zawsze tłumy gości. Dzięki jasnemu wnętrzu, to również ulubione miejsce do instagramowych zdjęć, które upodobała sobie między innymi Kasia Tusk. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My husband brought me breakfast this morning. @charlotte_bistro #warsawrestaurant

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.