VIVA! VIDEO

Sesja zdjęciowa, plan filmowy czy scena teatralna? Te trzy światy spotykają się w nowej kampanii Apart

Kino i teatr od zawsze są inspiracją dla świata mody. I vice versa

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 10 września 2022 12:43

Zdarzyło ci się kiedyś, że tak bardzo spodobał ci się styl jakiejś postaci filmowej, że od razu po seansie chciałaś skopiować jej look? A może byłaś pod takim wrażeniem kostiumu teatralnego, że zastanawiałaś się, jak uszyć sobie podobny? Podobnie działa świat wielkiej mody. Topowi projektanci bacznie obserwują trendy pojawiające się na wielkim ekranie oraz na scenie i często "podkradają" je do swoich kolekcji.  Inną dziedziną sztuki ściśle powiązaną z modą jest fotografia. Gdyby nie zdjęcia, tej pierwszej by po prostu... nie było. Bo jak inaczej ją uwiecznić?

Te wzajemne wpływy świetnie widać w filmie i na bardzo kinematograficznych zdjęciach Marcina Tyszki stworzonych na potrzeby nowej kampanii Apart. Poświęcona jest ona diamentom, a główną rolę gra Maria Dębska - aktorka znana z roli Kaliny Jędrusik w „Bo we mnie jest seks”, a także z filmów „Zabawa zabawa”, „Cicha noc” i „Moje córki krowy”. W sesji Maria Dębska prezentuje pełne spektrum możliwości marki – klasyka i ponadczasowość przeplatają się tu więc z nowoczesnością i minimalizmem.

maria-dębska-dla-apart
Fot. Marcin Tyszka

Zobacz biżuterię ze zdjęcia

W urzekającej kolekcji Premium królują brylanty oraz kolorowe kamienie szlachetne oprawione w złoto. Jeśli szukasz ekskluzywnej biżuterii, która doda ci blasku i idealnie podkreśli twoje atuty, ta linia to zdecydowanie właściwy wybór.

Propozycje z kolekcji Glamour to, olśniewająca refleksami szlachetnych kamieni, biżuteria godna prawdziwej gwiazdy filmowej. Marię Dębską z pewnością wspierają podczas premier filmowych i branżowych bankietów. Brylanty cudownie rozświetlają pieczołowicie wykonane złote formy.

maria-dębska-dla-apart
Fot. Marcin Tyszka

Zobacz biżuterię ze zdjęcia

Kochasz styl old Hollywood? Zachwyci cię kolekcja Vintage - hołd dla dawnej sztuki jubilerstwa. Diamenty są osadzone w finezyjnych, niekiedy lekko orientalnych wzorach. Znakiem charakterystycznym tej kolekcji jest obecność koloru. To zasługa innych kamieni szlachetnych, m.in tanzanitów, rubinów, szafirów czy szmaragdów. Nikt nie powiedział, że diamenty są rezerwowane jedynie na specjalne okazje. Można je nosić także na co dzień. Najlepszym przykładem minimalistyczna kolekcja marki Apart. Doskonale wpisują się one w obecne biżuteryjne trendy, a nawet je wyprzedzają.

A ty, który styl ty wybierasz? Wszystkie podejrzysz na stronie www.apart.pl.

Materiał powstał z udziałem marki Apart

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?