Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Wybierz się w podróż do lat 70. z Apart

Marka Apart i Magdalena Boczarska zabierają nas do słonecznej Hiszpanii

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 13 kwietnia 2023 16:20
Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe

Zaskakująca, intrygująca i różnorodna – taka jest najmodniejsza biżuteria na nadchodzące miesiące według Apart. W najnowszej kolekcji marki znalazły się modele dla maksymalistek i osób wyznających filozofię minimalizmu. Jest miejsce dla romantyczek, miłośniczek klasyki, ale też tych kobiet tęskniących za szalonymi, kolorowymi latami 70. 

[IMG:669413]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

Tyle słońca w całym mieście

W propozycjach marki na wiosnę i lato 2023 nie zabrakło blasku diamentów oraz motywów, bez których nie wyobrażamy sobie ciepłych dni. W najnowszej kolekcji znajdziemy wykonane ze srebra lub złota kwiaty, liście, motyle czy ważki. Wielbicielki stylu boho na pewno docenią zwielokrotnione kółka, przywodzące na myśl biżuterię etno. Z myślą o romantyczkach powstały z kolei takie symbole jak złote i srebrne serca, nieskończoność, a także literki. 

[IMG:669470]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

W nadchodzących miesiącach będziemy nosić też ekspresyjne wzory o splocie łańcucha pancerka lub paper clip, a także ponadczasowe perły. Wśród kolczyków będą dominować koła w różnych odsłonach. Akcenty kolorystyczne – przede wszystkim niebieskie i soczyście zielone – pojawią się w cyrkoniach oraz elementach wykonanych ze szlifowanego szkła. 

[IMG:669472]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

Wszystkie projekty mają jeden wspólny mianownik – rozbudzają tęsknotę za słońcem. Podobnie jak najnowsza kampanii marki, którą realizowano w gorącej Walencji. Niezwykła sesja zdjęciowa z udziałem nowej ambasadorki, Magdaleny Boczarskiej, powstała we wnętrzach i otoczeniu wilii z 1975 roku. 

[IMG:669414]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

Posiadłość – zaprojektowana przez Pascuala Genovesa dla zamożnego przedsiębiorcy – otoczona jest bujnym ogrodem, w którym można zgubić się na długie godziny. Budynek wyróżnia ciekawa bryła i zaokrąglone, ogromne przyciemniane okna. Jego wnętrze zachowało się w niezmienionym, oryginalnym stylu. Znajduje się w nim nie tylko basen (drugi umieszczono na zewnętrz obiektu), ale też prywatny klub, w którym bawili się m.in. przedstawiciele ówczesnych kręgów biznesowych. Willa nazywana jest „domem, który się obraca”, bo według krążących legend zawsze ustawiała się tak, aby do jej wnętrza wpadało jak najwięcej promieni słonecznych. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że jest absolutnie wyjątkowa.  

[IMG:669471]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

Sesji zdjęciowej towarzyszy spot promocyjny z Magdaleną Boczarską. Wideo powstawało zarówno w Walencji, jak i Madrycie, dwóch niezwykle dynamicznych miastach Hiszpanii, które przyciągają wolnością i radością życia. Gwiazda kampanii ma na sobie m.in. komplet z połyskujących materiałów, koszulę w geometryczne wzory oraz suknię z frędzlami. Wszystkie stylizacje idealnie współgrają z biżuteryjnymi trendami. Tu nic nie dzieje się przypadkiem.

[IMG:669412]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

Więcej informacji szukajcie na stronie Apart.pl.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?