VIVA! VIDEO

Najgorętsze trendy biżuteryjne z marką Tous

W tym sezonie to prawdziwy kalejdoskop możliwości!

Artykuł sponsorowany 20 listopada 2021 10:50

Dobrze dobrana biżuteria może uratować niejedną stylizację. W tym sezonie stawiamy na różnorodność - każdy może dobrać dodatki zgodne z własnym charakterem i stylem. Influencerki i gwiazdy nie ograniczają się do jednej estetyki. Mamy do czynienia z prawdziwym kalejdoskopem możliwości!

Blask kolorów

Tous-kolore-sygnety-z-kolekcji-magic-nature
Fot. materiały prasowe

Po pierwsze kamienie. Przyciągają spojrzenia, podkreślają lśniącą skórę, a niektórzy wierzą, że mogą oddziaływać na nasz humor. Szafir, onyks, ametyst czy agat - możliwości są nieograniczone. Kamienie szlachetne idealnie sprawdzą się jako podkręcenie codziennych stylizacji. Jeśli chcesz przemycić je do swojego office look, postaw na jedną paletę kolorystyczną. Świetnym wyborem będzie naszyjnik w kolorach poszczególnych czakr, czy kolorowe sygnety z kolekcji Magic Nature. Różnorodne klejnoty dodają blasku i wyróżniają z tłumu!

Sięgnij gwiazd

tous-kolekcja-magic-nature
Fot. materiały prasowe

Po drugie - astrologiczne motywy. Nie musisz wierzyć w horoskopy, żeby zachwycić się wzorami nawiązującymi do siły gwiazd. Jeśli Twoją ulubioną planetą jest księżyc, koniecznie sprawdź kolczyki i naszyjniki z kolekcji Magic Nature, które w delikatny sposób przeplatają jego kształt ze srebrem, perłami i spinelami. W końcu Luna to symbol pełni, kobiecości i rozkwitu. Takie dodatki mogą stanowić rodzaj amuletu, który pozwoli podkreślić najlepsze cechy charakteru.

W wersji XXL

tous-chica-luna
Fot. materiały prasowe

Na koniec najgorętszy trend - maksymalizm. Masywna biżuteria w postaci złotych kolczyków lub modnych łańcuchów. Duże ogniwa, połyskujące sploty i rozmaite wykończenia. Możesz wybrać srebrną nausznicę z księżycowym motywem, zawieszkę z kamieniami szlachetnymi w kształcie słońca lub duży pierścionek z pomarańczowym szafirem. Chcesz zaszaleć? Koniecznie wypróbuj opcję łączenia kilku kruszców w jednym elemencie biżuteryjnym - ten zaskakujący mix może przynieść niesamowite efekty. Ważne, aby pamiętać, że nie łączymy kilku elementów maxi biżuterii, nie chcemy przecież wyglądać groteskowo.

Materiał powstał z udziałem marki Tous

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.