Serial Bridgertonowie
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News
O tym się mówi

Ile tak naprawdę kosztowała biżuteria w serialu Bridgertonowie?

Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

Redakcja VIVA! 18 stycznia 2021 19:31
Serial Bridgertonowie
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Nowy serial Netflixa Bridgertonowie to jeden z najgłośniejszych seriali przełomu lat 2020/2021. Eleganckie teatralne suknie, przystojni mężczyźni, namiętne romanse i błyszcząca biżuteria. Wszystko to sprawia, że przenosimy się z przyjemnością do XIX wieku i obserwujemy, jak wówczas wyglądał świat romansów, plotek i miłosnych intryg. Serial zrobiony jest w wyjątkowy sposób, na pewno scenografia, choreografie i stylizacje zachwycają. Jakie koszty ponieśli producenci, by każdej z dworskich panien nie zabrakło brylantowej biżuterii? W grę wchodzą miliony dolarów!

Ile kosztowała biżuteria w serialu Bridgertonowie?

Według opublikowanych przez Daily Mail informacji, koszty biżuterii w serialu Bridgertonowie sięgają nawet kilkunastu milionów dolarów! Portal ustalił wartość niektórych serialowych brylantów w oparciu o szacunek jednego z brytyjskich jubilerów. Jego zdaniem koszt naszyjnika, którym obdarował Daphne książę Friedrich sięga blisko 6,1 miliona dolarów, natomiast diamentowa tiara z białego złota Lady Danbury była warta aż 13, 9 miliona dolarów. Nic jednak nie przebije wartości biżuterii Queen Charlotte, której same kolczyki były warte 12,2 miliona dolarów. Trzeba przyznać, że sumy są naprawdę okazałe. Ale jak to mówią – po trupach do celu. Efekt końcowy mimo wszystko zwalał z nóg i nie można mu tego odebrać.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.