Serial Bridgertonowie
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News
O tym się mówi

Ile tak naprawdę kosztowała biżuteria w serialu Bridgertonowie?

Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

Redakcja VIVA! 18 stycznia 2021 19:31
Serial Bridgertonowie
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Nowy serial Netflixa Bridgertonowie to jeden z najgłośniejszych seriali przełomu lat 2020/2021. Eleganckie teatralne suknie, przystojni mężczyźni, namiętne romanse i błyszcząca biżuteria. Wszystko to sprawia, że przenosimy się z przyjemnością do XIX wieku i obserwujemy, jak wówczas wyglądał świat romansów, plotek i miłosnych intryg. Serial zrobiony jest w wyjątkowy sposób, na pewno scenografia, choreografie i stylizacje zachwycają. Jakie koszty ponieśli producenci, by każdej z dworskich panien nie zabrakło brylantowej biżuterii? W grę wchodzą miliony dolarów!

Ile kosztowała biżuteria w serialu Bridgertonowie?

Według opublikowanych przez Daily Mail informacji, koszty biżuterii w serialu Bridgertonowie sięgają nawet kilkunastu milionów dolarów! Portal ustalił wartość niektórych serialowych brylantów w oparciu o szacunek jednego z brytyjskich jubilerów. Jego zdaniem koszt naszyjnika, którym obdarował Daphne książę Friedrich sięga blisko 6,1 miliona dolarów, natomiast diamentowa tiara z białego złota Lady Danbury była warta aż 13, 9 miliona dolarów. Nic jednak nie przebije wartości biżuterii Queen Charlotte, której same kolczyki były warte 12,2 miliona dolarów. Trzeba przyznać, że sumy są naprawdę okazałe. Ale jak to mówią – po trupach do celu. Efekt końcowy mimo wszystko zwalał z nóg i nie można mu tego odebrać.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!