Serial Bridgertonowie
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News
O tym się mówi

Ile tak naprawdę kosztowała biżuteria w serialu Bridgertonowie?

Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

Redakcja VIVA! 18 stycznia 2021 19:31
Serial Bridgertonowie
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Nowy serial Netflixa Bridgertonowie to jeden z najgłośniejszych seriali przełomu lat 2020/2021. Eleganckie teatralne suknie, przystojni mężczyźni, namiętne romanse i błyszcząca biżuteria. Wszystko to sprawia, że przenosimy się z przyjemnością do XIX wieku i obserwujemy, jak wówczas wyglądał świat romansów, plotek i miłosnych intryg. Serial zrobiony jest w wyjątkowy sposób, na pewno scenografia, choreografie i stylizacje zachwycają. Jakie koszty ponieśli producenci, by każdej z dworskich panien nie zabrakło brylantowej biżuterii? W grę wchodzą miliony dolarów!

Ile kosztowała biżuteria w serialu Bridgertonowie?

Według opublikowanych przez Daily Mail informacji, koszty biżuterii w serialu Bridgertonowie sięgają nawet kilkunastu milionów dolarów! Portal ustalił wartość niektórych serialowych brylantów w oparciu o szacunek jednego z brytyjskich jubilerów. Jego zdaniem koszt naszyjnika, którym obdarował Daphne książę Friedrich sięga blisko 6,1 miliona dolarów, natomiast diamentowa tiara z białego złota Lady Danbury była warta aż 13, 9 miliona dolarów. Nic jednak nie przebije wartości biżuterii Queen Charlotte, której same kolczyki były warte 12,2 miliona dolarów. Trzeba przyznać, że sumy są naprawdę okazałe. Ale jak to mówią – po trupach do celu. Efekt końcowy mimo wszystko zwalał z nóg i nie można mu tego odebrać.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.