biżuteria-tous
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Biżuteria nabiera sensu wtedy, kiedy staje się zabawą. Świetnie rozumie to TOUS

W modzie, tak samo jak w życiu, liczy się radość

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 10 grudnia 2022 15:05
biżuteria-tous
Fot. materiały prasowe

Każda z nas ma takie momenty, w których chce schować się za swoim strojem i odgrodzić się nim od świata. Owszem, moda może być zbroją i pancerzem, ale swój prawdziwy potencjał ujawnia, gdy staje się dobrą zabawą. Wszystkie „chwyty” są w niej dozwolone. Niech stanie się w naszych rękach artystycznym orężem. Eksperymentujmy więc ze stylem, puśćmy wodze fantazji, próbujmy niecodziennych i nieoczywistych połączeń. A co najważniejsze, świetnie się przy tym bawmy.

biżuteria-tous
Fot. materiały prasowe

Z podobnego założenia wychodzi słynna hiszpańska marka biżuteryjna TOUS. Zgodnie ze swoim mottem „We craft a world of joy”, za pomocą biżuterii i akcesoriów chce wnieść do niekiedy bardzo ponurej rzeczywistości trochę radości, kolorytu i dobrej zabawy. Zarówno jej portfolio, jak i kampanie reklamowe aż kipią od kreatywności, są stworzone z artystyczną odwagą, przymrużeniem oka i poczuciem humoru. Marka z powodzeniem buduje w ten sposób niezwykłą więź z odbiorcami i otwiera się na nową klientelę.

Przede wszystkim kreatywność

W centrum oferty TOUS znajdują się modele, które idealnie dopełniają codzienne looki, ale dodają im też pazura i sprawiają, że takiej stylizacji nie sposób przeoczyć. Można je łączyć ze sobą na wiele sposobów, a im mniej sztampowo, tym lepiej! Bez oporów zestawiajmy ze sobą srebro i złoto, nylon i kolorowe kamienie szlachetne (m.in. labradoryty, ametysty i korneliany), wykwintne diamenty pavé z zabawnym motywem misia czy potężne sygnety z delikatnymi bransoletkami. Eklektyzm naprawdę jest w cenie.

biżuteria-tous
Fot. materiały prasowe

W świecie biżuterii do łask wraca też maksymalizm. Nie bójmy się, że przesadzimy z ilością. Jeśli mamy ochotę założyć trzy naszyjniki, sześć kolczyków i pierścionek na niemal każdy palec, nie nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy nam jedna drobna bransoletka? Też dobrze. Niezależnie od wieku, płci czy poczucia estetyki, wśród propozycji TOUS każdy znajdzie biżuterię dla siebie.

Kultowy miś w trzecim wymiarze

Nie sposób nie wspomnieć o metamorfozie słynnego misia TOUS. Po „liftingu” zyskał on trójwymiarową formę. Nie chodziło jednak tylko o odświeżenie symbolu, który od 40 lat pozostawał niezmienny, ale o zasygnalizowanie, że marka jeszcze bardziej stawia na kreatywność, różnorodność i wyrażanie siebie, we wszystkich możliwych wymiarach. Nowy projekt misia pozwala na więcej eksperymentów ze skalą, fakturą czy kolorami.

biżuteria-tous
Fot. materiały prasowe

TOUS to nie tylko biżuteria, ale też akcesoria, m.in. torby. Od czarnych skórzanych modeli przez zielone, fioletowe i czerwone „misie" po łaciate czarno-białe futerko – również tutaj króluje różnorodność. W ofercie marki są i bardzo pojemne sakwy, i niestandardowe kopertówki.

Jak widać, hiszpańska marka mówi stanowcze „nie” stylistycznej nudzie. I to z jakimi efektami!

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?