Najnowsza kolekcja marki łączy energię płynącą z miasta i z natury

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 26 września 2022 14:06

Pandemia mocno zmieniła nasze zwyczaje. Coraz chętniej wyjeżdżaliśmy z miast. Ci, którzy nie mogli lub nie chcieli zmieniać miejsca zamieszkania, zaczęli bardziej doceniać bliskość natury. Wielu z nas spędzało więcej czasu w pobliskich parkach czy lasach. Zamiast siedzieć w pokoju na kanapie, woleliśmy urządzić sobie przytulny kącik na balkonie. Kupowaliśmy więcej kwiatów, często tworząc imponujące „miejskie dżungle”.

Przypomnieliśmy sobie, że natura wycisza, koi zmysły, a nawet potrafi leczyć. Że będąc uważnym, może nas wiele nauczyć. Wiemy też, że dzięki niej nabieramy dystansu, odczuwamy większą wdzięczność, radość i spokój. Nie odeszliśmy jednak całkowicie od energii miasta. Często intuicyjnie czuliśmy i wciąż czujemy, że motywuje nas i dodaje motywacji do działania. 

Nowa kolekcja TOUS pełna niespodzianek

Chcemy czerpać to, co najlepsze i z natury, i z miasta. Doskonale wie o tym TOUS, który stworzył wyjątkową kolekcję „Virtual Garden” („Wirtualny Ogród”). Marka zaprasza nas w podróż pełną niesamowitych odkryć i niespodzianek. 

Biżuteria TOUS jest kolorowa i symboliczna. Wyróżnia ją szlachetne wzornictwo oraz dbałość o detale. Modele z elementami przypominającymi kształty zwierząt czy roślin są nieoczywiste i przykuwają spojrzenia. Idealnie wpisują się we wciąż bardzo popularny trend Cottagecore, który idealizuje wiejskie życie. Wystarczy na nie spojrzeć, by przenieść się myślami do sielskich krajobrazów i pejzaży. 

Biżuteria będzie nam towarzyszyć zarówno w biurze, podczas imprezy, jak i na łonie natury, w czasie weekendowej wycieczki. Niezależnie od tego, kiedy założymy biżuterię, zabierzemy ze sobą coś ze świata przyrody i cząstkę energii miasta. 

Dodatki z nowej kolekcji wprawiają w dobry nastrój i dodają pewności siebie. Są piękne, ale jednocześnie bardzo praktyczne. Z powodzeniem łączą tradycję z najnowszą modą, dzięki czemu każda z nas znajdzie coś dla siebie.  

„Virtual Garden” inspiruje do tego, by zatrzymać się choć na chwilę w codziennej gonitwie.

Sprawdźcie nowe modele w naszej galerii. 

Artykuł powstał z udziałem marki TOUS

1/10
TOUS
Copyright @Mat. prasowe
1/10

Wykonany ze srebra vermeil, z perłą hodowlaną i karneol. Cena: 249 zł.

2/10
TOUS
Copyright @TOUS
2/10

Wykonany ze srebra vermeil, z labradorytem i karneolem. Cena: 399 zł.

3/10
TOUS
Copyright @Mat. prasowe
3/10

 Wykonany ze srebra vermeil, z diopsydem chromowym. Cena: 299 zł.

4/10
TOUS
Copyright @Mat. prasowe
4/10

Wykonany ze złota z chalcedonem i rodolitem. Cena: 2290 zł.

5/10
TOUS
Copyright @Mat. prasowe
5/10

 Wykonany z ciemnego srebra z perłami hodowlanymi. Cena: 599 zł.

6/10
TOUS
Copyright @Mat. prasowe
6/10

Wykonany ze srebra i srebra vermeil. Cena: 449 zł.

7/10
TOUS
Copyright @Mat. prasowe
7/10

Wykonana ze złota z kamieniami szlachetnymi. Cena: 1790 zł.

8/10
TOUS
Copyright @Mat. prasowe
8/10

 Wykonany ze złota z kamieniami szlachetnymi. Cena: 4290 zł.

9/10
TOUS
Copyright @Mat. prasowe
9/10

Z cytrynem i złotem. Cena: 1390 zł.

10/10
TOUS
Copyright @Mat. prasowe
10/10

Wykonany ze srebra i srebra vermeil z charmsami. Cena: 599 zł.

TAGI #biżuteria

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?