Marcin Brzeziński 3 czerwca 2017 09:30
1/6
Marina Łuczenko-Szczęsna, Natalia Siwiec z torbą chloe
Copyright @East News, ons.pl, materiały prasowe
1/6

Jessica Mercedes, Natalia Siwiec, Marina Łuczenko-Szczęsna i Paulina Smaszcz-Kurzajewska… Co łączy te znane panie? Otóż wszystkie są dumnymi właścicielkami pewnej torebki. A tym akcesoryjnym przebojem wiosny 2017 jest w Polsce półkolisty model z okrągłą, metalową rączką z kolekcji francuskiego domu Chloé noszący nazwę Small Nile Minaudière. Torebka z odpinanym paskiem i zabawną zawieszką z logo zwisającą u jej dołu noszona bywa od święta i na co dzień, z prostymi dżinsami i spektakularnymi, wieczorowymi kreacjami. Jessica Mercedes zaprezentowała się ze swoją czarną torebką Chloé nawet na legendarnym czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes.

 

Polecamy też: Najbardziej pożądana torebka sezonu? Sprawdź, może już masz ją w swojej szafie!

 

Torebka Chloe... Wyprzedana!

Co sprawiło, że właśnie ten model zyskał taką popularność. Z pewnością to zasługa jego oryginalności, ale również… ceny. Small Nile Minaudière kosztuje bowiem niewiele więcej niż tysiąc euro, co w przypadku torebek sławnych domów mody jest ceną - jakkolwiek dziwnie to zabrzmi - dość umiarkowaną. Nic więc dziwnego, że model ten zniknął już jak sen złoty z oferty większości światowych sklepów internetowych. Z czego należy wyciągnąć wniosek, że torebka Chloé jest przebojem nie tylko w Polsce… Zapraszamy do naszej galerii!

 

Torebka z kolekcji francuskiego domu Chloé nosząca nazwę Small Nile Minaudière.

 

Polecamy też: Cara Delevingne jako… postać z kreskówki w najnowszej reklamie torebek Chanel!

2/6
Natalia Siwiec z torbą chloe
Copyright @ons.pl
2/6

Natalia Siwiec z torbą domu mody Chloé.

3/6
Marina Łuczenko-Szczęsna z torbą chloe
Copyright @Instagram @marina_official
3/6

Marina Łuczenko-Szczęsna z torbą domu mody Chloé.

4/6
Paulina Smaszcz-Kurzajewska z torbą chloe
Copyright @ons.pl
4/6

Paulina Smaszcz-Kurzajewska  z torbą domu mody Chloé.

5/6
Jessica Mercedes z torbą chloe
Copyright @ons.pl
5/6

Jessica Mercedes z torbą domu mody Chloé.

6/6
Jessica Mercedes z torbą chloe
Copyright @ons.pl
6/6

Jessica Mercedes z torbą domu mody Chloé.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.