Dodatki na wiosnę 2018
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Oto najmodniejsze dodatki na wiosnę czyli moda i trendy 2018 w pigułce!

Zobaczcie hity sezonu!

Marcin Brzeziński 6 stycznia 2018 08:00
Dodatki na wiosnę 2018
Fot. East News

Moda i trendy 2018 nie mają przed nami sekretów. Przedstawiamy więc najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2018! W erze Instagramu są równie ważne co ubrania, bo… świetnie wypadają na zdjęciach. Okulary, torebka czy buty potrafią też zmienić zakupy sprzed paru sezonów w najmodniejszą stylizację. Czego zatem szukać w sklepach? Czego szukać w swoich szafach (tak, trendy co parę lat powracają!)? Oto dodatki, które będą modne na wiosnę i lato 2018!

1. Najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2018-Miniaturowe okulary

To jedna z najbardziej wyraźnych zmian w trendach, jaką przyniesie wiosna 2018. Do szuflady odkładamy duże, czy wręcz oversizowe okulary, udajemy się zaś w poszukiwaniu tych… malutkich. Takie modele na pokazach na wiosnę i lato 2018 zaprezentowały m.in. domy mody Miu Miu, Louis Vuitton i Prada. A ten trend skutecznie rozpropagowała Bella Hadid. A zatem… wiosną 2018 małe jest piękne!

Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2018
Fot. East News/Prada, Louis Vuitton

2. Najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2018-Transparentne buty i torebki

Wiosną 2018 nie mamy nic do ukrycia! A z pewnością nie da się nic ukryć w naszych torebkach. Przezroczyste modele o rozmaitych kształtach lansują m.in. Chanel, Valentino, Celine i Maison Margiela. Zaś przezroczyste buty podziwialiśmy na pokazach Chanel i Balmain. Trendy 2018 potrafią zaskoczyć!

Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2018
Fot. East News/Chanel, Balmain

3. Najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2018-Duże kapelusze

Projektanci pokochali kapelusze. I to takie w rozmiarach od L do XXL. Modele w gigantycznych rozmiarach pokazali m.in. Missoni i Jacquemus. Kreatorzy mody uważają też, że w wiosną i latem 2018 powinniśmy nosić kapelusze niezależnie od pogody. Te przeciwdeszczowe znajdziemy na przykład w kolekcji Chanel. A plażowe pojawiły się m.in. u Loewe.

Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2018
Fot. East News/Missoni, Loewe

4. Najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2018-Torby we wzory

Ile czasu zastanawiałaś się, czy twoja torebka pasuje do reszty stroju? Trendy na wiosnę 2018 zdejmują z ciebie ten obowiązek! W tym sezonie modne będą bowiem torebki w wyraźne, a czasem wręcz krzykliwe wzory i co ważniejsze - najlepiej całkowicie różne od reszty stylizacji. Takie modele mają w swoich kolekcjach na wiosnę 2018 m.in. Prada, Chloe, Marni, Versace czy Marc Jacobs. Wiosna 2018? Czas swobody!

Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2018
Fot. East News/Versace, Marni

5. Najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2018-Niezwykłe szpilki

Wiosną 2018 modne szpilki mają klasyczny kształt, ale… niezwykłe zdobienia. Mogą to być duże i mniejsze kokardy jak u Valentino. Mogą być wstawki z postrzępionego jedwabiu jak w propozycjach Toma Forda lub kolorowe czubki jak w pokazie Oscara de la Renta. Czy wreszcie modele wprost skąpane w brokacie, jak te, które zaprezentowała Victoria Beckham. Po prostu wiosną 2018 szpilki nie mogą być nudne!

Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2018
Fot. East News/Valentino, Tom Ford

6. Najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2018-Długie rękawiczki

Trochę o nich zapomnieliśmy, ale trendy 2018 zapowiadają ich wielki powrót. W wieczorowych propozycjach Calvina Kleina, Christophera Kane, Marca Jacobsa czy Missoni główną rolę grają bardzo długie rękawiczki. A jak wiadomo, takie modele dosyć trudno się zakłada i zdejmuje. Czyżby więc wiosną 2018 projektanci chcieli oduczyć swoje klientki od korzystania… ze smartfonów?

Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2018
Fot. East News/Marc Jacobs, Calvin Klein

7. Najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2018-Kolczyki jak… żyrandole

Znamy już trend na biżuterię w wersji maksi. Ale wiosną 2018 najmodniejsze kolczyki będą wprost przypominały… lśniące od kryształów i kamieni barokowe żyrandole. Takie cudeńka pokazali m.in. Dries Van Noten, Balenciaga, Chanel, Dolce & Gabbana, o gigantach od Saint Laurent nawet nie wspominając. Sami przyznacie, że moda i trendy 2018 potrafią zaskoczyć!

Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2018
Fot. East News, Pinterest/Balenciaga,Dolce&Gabbana, Chanel

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.