Sabina Zięba 25 maja 2017 16:30
1/9
Copyright @Instagram / ONS / East News
1/9

Podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes, Polska miała zaskakująco dużą reprezentację na czerwonym dywanie. Zobaczyliśmy na nim nie tylko znane na całym świecie jednostki, jak Roman Polański czy Lech Wałęsa, ale również nasze rodzime gwiazdy, blogerki oraz aktorki. Spowodowane to było m. in. specjalnym pokazem cyfrowo zrekonstruowanego filmu reżyserii Andrzeja Wajdy „Człowiek z Żelaza”, a także m. in. współpracą gwiazd z L’Oreal Paris, którego od zeszłego roku oficjalną ambasadorką jest Grażyna Torbicka, czy z MasterCard.

Polecamy też: Zobacz stylizacje gwiazd na uroczystej gali z okazji 70-lecia festiwalu w Cannes! Kto zachwycił?

Każda z Polek starała się jak najlepiej wypaść. Na tę szczególną okazję wiele z nich pokazało się w zaskakujących kreacjach, często szeroko komentowanych w mediach. W naszej galerii dowiesz się kto był autorem projektu poszczególnych sukienek. Która z gwiazd reprezentowała nas najlepiej?

2/9
Copyright @ONS
2/9

Grażyna Torbicka, ambasadorka marki L’Oreal Paris, w tym roku na czerwonym dywanie zaprezentowała się w sukni projektu Violi Piekut. Wiadomo, że nad jej makijażem czuwał globalny sztab makijażystów.

Polecamy też: Urodziny Grażyny Torbickiej. Co sprawia, że czuje się gwiazdą? EKSKLUZYWNE VIDEO!

3/9
Copyright @East News
3/9

Anja Rubik gościła kilka razy na czerwonym dywanie w Cannes. Każdego dnia jednak wybierała kreacje z metką Yves Sain Laurent.

Polecamy też: Zachwycająca Anja Rubik na Festiwalu w Cannes! W jej życiu ważna rolę odgrywa teraz pewien mężczyzna

4/9
Copyright @ONS
4/9

Dominika Kulczyk, która towarzyszyła na czerwonym dywanie Lechowi Wałęsie z powodu wspierania jego fundacji, zaprezentowała się w sukni projektu Tomasza Ossolińskiego, do której dobrała torebkę Chanel.

Polecamy też: Najefektowniejsza (i chyba najdroższa) torebka na Festiwalu w Cannes należała do… Dominiki Kulczyk! Ile kosztowała?

5/9
Copyright @ONS
5/9

Jessica Mercedes, wysłanniczka marki L’Oreal Paris, na czerwonym dywanie zaprezentowała się w sukience zaprojektowanej przez Łukasza Jemioła. Na afterparty natomiast pojawiła się w sukience Violi Piekut.

Polecamy też: Idealny dla kobiet delikatnych, jak i tych z charakterem. Zobacz najnowszy trend gwiazd!

6/9
Copyright @ONS
6/9

Krystyna Janda i Ewa Braun na festiwalu w Cannes

Polecamy też: Polacy w Cannes, czyli kto dostał Złotą Palmę

7/9
Copyright @ONS
7/9

Doda swoją pierwszą stylizacją wzbudziła wielkie kontrowersje. Suknia projektu Ralph and Russo była na tyle prześwitująca, że odkryła wszystkie sekrety sylwetki piosenkarki. Kolejnego dnia postawiła na mini od Nicolasa Jebrana.

Polecamy też: Niezwykła metamorfoza Dody. Tak wokalistka zmieniła się przez 18 lat kariery scenicznej

9/9
Copyright @Instagram
9/9

Maffashion, wysłanniczka MasterCard, na czerwonym dywanie pokazała się w sukni Corizzi.

Polecamy też: Szczyt mody czy kiczu? Na ulice wracają kabaretki!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.