W jej życiu ważna rolę odgrywa pewien mężczyzna…

Marcin Brzeziński 23 maja 2017 14:00

Jesteśmy szczęśliwi, że na Festiwalu Filmowy w Cannes w 2017 roku mieliśmy tak piękną ambasadorkę jak Anja Rubik! Polska modelka prezentowała się wspaniale na canneńskim czerwonym dywanie i na licznych okolicznościowych przyjęciach. Częściowo za jej olśniewający wygląd odpowiada zaś jeden mężczyzna - jej długoletni przyjaciel, dyrektor kreatywny domu mody Saint Laurent, Anthony Vaccarello. Modelka zaprezentowała dotychczas w Cannes trzy stylizacje: czarny garnitur z przezroczystym topem i dwie suknie o fantazyjnych, organicznych kształtach. Wszystkie te kreacje pochodzą z kolekcji Saint Laurent, których autorem jest Vaccarello. Projektant nie tylko zadbał o garderobę naszej top modelki, ale również z ochotą dotrzymuje jej w Cannes towarzystwa.

1/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
1/8

Polski łącznik

Przypomnijmy, że ta znajomość ma już bardzo długą historię. Zdolny Belg zawdzięcza bowiem bardzo wiele właśnie Anji Rubik. Nasza top modelka, tak opowiedziała o tym Beacie Nowickiej w wywiadzie dla VIVY! MODY: „Poznałam go przez wspólnego znajomego. Nie miał jeszcze swojego studia, więc poszłam się z nim przywitać u niego w domu. Pokazał mi kilka swoich projektów, które bardzo mi się spodobały. Zaczęliśmy rozmawiać, zaskoczyło mnie, że tak młoda osoba ma tak jasno ukształtowaną wizję mody. Tego, co i jak chce w tej modzie osiągnąć. On miał już gotowe DNA swojej marki. Bardzo rzadko ludzie w tym wieku potrafią zdecydować, co lubią, a czego nie, co jest jego, a co nie jest. A on wiedział. Powiedziałam mu wtedy: Powinieneś zrobić swój pokaz. Jesteś gotowy. Odpowiedział, że myślał o tym, ale nie ma budżetu. Obiecałam, że pogadam z paroma osobami i zobaczymy, jak można mu pomóc. Skontaktowałam go z Alexem de Betak, który jest producentem pokazów mody. On również uwierzył w Anthony'ego i wspólnymi siłami doprowadziliśmy do tego, że ten pokaz się odbył. Namówiłam kilka ważnych w branży modelek, żeby zaczęły go wspierać”. Okazuje się, że ta przyjaźń przetrwała próbę czasu. A że Festiwal w Cannes się jeszcze nie skończył czekamy na kolejne stylizacje Anji Rubik. Te od Vaccarello oczywiście! Zapraszamy do naszej galerii!

Anja Rubik i Anthony Vaccarello na Met Gala w 2013 roku.

2/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
2/8
3/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
3/8
4/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
4/8
5/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
5/8
6/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @East News
6/8
7/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
7/8
8/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
8/8

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.