W jakie akcesoria dodatki warto inwestować w 2020 roku?
Fot. IMAXTREE/FREE
ZE ŚWIATA MODY

W jakie akcesoria warto inwestować w 2020 roku?

Zobaczcie najbardziej pożądane marki sezonu!

Marcin Brzeziński 3 lutego 2020 16:29
W jakie akcesoria dodatki warto inwestować w 2020 roku?
Fot. IMAXTREE/FREE

Platforma internetowa Vestiaire Collective od dziesięciu lat specjalizuje się w pośredniczeniu w sprzedaży  używanych (i prawie nowych) ubrań oraz akcesoriów luksusowych marek. Jak działa? Jeśli chcecie na przykład sprzedać używaną torebkę lub pozbyć nieprzemyślanego zakupu lub prezentu możecie zrobić to właśnie za pomocą Vestiaire Collective. Z okazji swego okrągłego jubileuszu platforma przeprowadziła wśród tysięcy swoich klientów sondaż dotyczący ich planów zakupowych. W ten sposób powstała lista najbardziej pożądanych marek i przedmiotów roku 2020.

Najbardziej pożądane dodatki i marki 2020 roku

Okazało się, że najbardziej klienci Vestiaire Collective będą w ciągu dwunastu nadchodzących miesięcy poszukiwać butów sportowych z limitowanych kolekcji oraz torebek z wieloma kieszeniami (tzw. multi-pochette) z logo Louis Vuitton i Prady. Natomiast jeśli chodzi o najbardziej poszukiwane marki tego roku, musicie przygotować się na spore zaskoczenie. Otóż nie będzie to wcale Gucci, ani wspomniany już Luis Vuitton. Najbardziej pożądane w roku 2020 będę akcesoria włoskiego domu mody Bottega Veneta. Na drugim miejscu, co bardziej przewidywalne, uplasowała się Prada. Trzecie miejsce też wcale nie jest takie oczywiste, bo znalazł się na nim francuski dom mody Jacquemus. Jak widać, stworzone przez Simona Porte Jacquemusa mikro torebki zapewniły mu gigantyczną popularność! Czy przewidywania klientów Vestiaire Collective okażą się prawdziwe? Przekonamy się już wkrótce!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One is never enough 😉 ​Photo: @shan.luxe

Post udostępniony przez Vestiaire Collective (@vestiaireco)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Crisp white. ​Photo: @teresa_vu

Post udostępniony przez Vestiaire Collective (@vestiaireco)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.