Biale t-shirty polskich marek
Fot. Instagram
VIVA! SHOPPING

Trendy jesień-zima 2020/2021. 7 białych t-shirtów polskich marek, które warto mieć w swojej szafie!

One nigdy nie wyjdą z mody!

Aleksandra Frankowska 15 listopada 2020 15:27
Biale t-shirty polskich marek
Fot. Instagram

Ponadczasowy, casualowy i jednocześnie elegancki, uwielbiany i od lat obecny w szafie każdej kobiety – biały t-shirt. Klasyk, który dodany do każdej stylizacji czyni ją schludną, modną i wyjątkową. Wykonany z dobrej jakości materiału, jest w stanie służyć nawet przez kilka lat. Uniwersalny fason sprawia, że można tworzyć z nim dowolną ilość stylizacyjnych kombinacji. Polskie marki modowe bardzo często oferują w swojej basicowej ofercie klasyczne, białe t-shirty. Wybraliśmy 7 z nich, które powinny znaleźć się w Waszej szafie.

Czy materiał ma znaczenie?

T-shirt to będę wszystkim podstawowy element garderoby. W jaki sposób wybrać ten, który posłuży nam przez wiele lat? Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał. Te najbardziej jakościowe, to przede wszystkim materiały naturalne, jak bawełna, jedwab, len, wełna czy też włókna konopi. W przypadku t-shirtów, zdecydowanie dominuje bawełna, jednak bawełna bawełnie nie równa. Na rynku dostępnych jest ich kilka rodzajów – niektóre są mocniejsze, bardziej przewiewne czy też miękkie. Najpopularniejsze rodzaje do pima, sea-idland, czy bawełna egipska.

Polskie marki stawiają na dobre materiały

Wybraliśmy 7 polskich marek, których t-shirty wykonane są z bardzo dobrej jakości materiału, a ich ponadczasowe fasony można zestawić zarówno ze spodniami, jak i spódnicą. Pasują absolutnie do wszystkie i wszystkie produkowane są w Polsce. 

The Odder Side

Zandii 

Momu Warsaw 

Shame Less Life

MOVA 

BYNAMESAKKE 

TINY TATTOO

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.