Fani są oburzeni nadmiarem Photoshopa

Sabina Zięba 3 sierpnia 2018 20:00

Kolejna odsłona reklam sygnowana popularnym hashtagiem #MYCALVINS właśnie ujrzała światło dzienne! Choć w poprzednich edycjach wystąpiły m. in. siostry Beyonce, znani raperzy czy dzieci Cindy Crawford, to właśnie kampania z siostrami Kardashian-Jenner w styczniu tego roku wywołała najwięcej komentarzy i została nazwana najdroższą w historii marki.

Sesja sióstr Kardashian-Jenner dla Calvina Kleina

Teraz znane celebrytki wzięły udział w sesji pod hasłem Stronger Together, którą wykonał znany fotograf, Willy Vanderperre. Pozując w pięknym ogrodzie wspólnie promują kolekcję Calvin Klein Underwear i kilka denimowych elementów z Calvin Klein Jeans.

Wielkie kontrowersje wywołała jednak obróbka graficzna tych fotografii. Fani oburzyli się, że mimo tego, iż odstęp między porodami Kylie Jenner, a Khloe Kardashian wynosił tylko 2 miesiące, pierwsza z nich, która ukrywała swój stan, ma płaski brzuch, natomiast druga jest w zaawansowanej ciąży. Okazało się jednak, że sesja była realizowana w lutym, kiedy Kylie była już trzy tygodnie po porodzie. 

Internauci zwrócili również uwagę na prawe ramię Kourtney Kardashian, które na jednym ujęciu jest znacznie szczuplejsze od lewego, a także dziwną pozycję Kendall Jenner, przez którą wydaje się, jakby... unosiła się w powietrzu. Też macie takie wrażenie?

Zobaczcie efekty tej kampanii w naszej galerii!  

1/8
Copyright @ONS
1/8

Khloe Kardashian i Kim Kardashian

2/8
Copyright @ONS
2/8

Kendall Jenner

3/8
Copyright @ONS
3/8

To właśnie to zdjęcie wzbudziło tak wiele kontrowersji. Zwróćcie uwagę na pozycję Kendall Jenner oraz ręce Kourtney Kardashian.

4/8
Copyright @ONS
4/8

Kourtney Kardashian

5/8
Copyright @ONS
5/8

Kim Kardashian i Kendall Jenner

6/8
Copyright @ONS
6/8

Kylie Jenner i Kendall Jenner

7/8
Copyright @ONS
7/8

Kendall Jenner i Khloe Kardashian

8/8
Copyright @ONS
8/8

Kylie Jenner, Kendall Jenner, Kim Kardashian, Khloe Kardashian i Kourtney Kardashian

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.