Weźcie przykład z supermodelki

Sabina Zięba 5 lutego 2019 17:30

Twarz Doutzen Kroes znana jest z pokazów mody oraz kampanii największych marek modowych. W poprzednich latach współpracowała z takimi firmami, jak m. in. Gucci, Tommy Hilfiger, Escada, Dolce & Gabbana, Valentino czy Versace. Była również aniołkiem Victoria's Secret. Największe sukcesy odnosiła między 2003, a 2009 rokiem, kiedy to uchodziła za jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie.

Mimo upływu czasu niezmiennie urzeka swoją urodą i stylem. Kilka dni temu została przez fotoreporterów przyłapana w trakcie spaceru po SoHo. Widać, że zwraca uwagę na najnowsze trendy, ponieważ zdecydowała się na kurtkę w modnym ostatnio żółtym kolorze. Jej stylizacja nie jest nudna, dzięki dopasowaniu do niej jasnych spodni i brązowych, sznurowanych butów na grubej podeszwie. Modelka zabezpieczyła się przed chłodem również bluzą oraz ocieplanym bezrękawnikiem.

Choć supermodelka podczas wieczornych imprez zachwyca niezwykle eleganckimi lookami, na co dzień zawsze stawia na wygodę. W tej stylizacji po raz kolejny udowodniła, że można połączyć praktyczność z najnowszymi krzykami mody. Ubranie „na cebulkę” to idealne rozwiązanie na panującą obecnie ujemną temperaturę! Sprawdźcie w naszej galerii, gdzie kupić rzeczy w jej stylu i weźcie z niej przykład.  

1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

okulary GIGI theblogshop.pl, cena: 39,99 zł

2/8
Copyright @Materiały prasowe
2/8

kurtka TATUUM, cena: 249,99 zł (przecena z 369,99 zł)

3/8
Copyright @Materiały prasowe
3/8

bezrękawnik ONLY, cena: 169 zł

4/8
Copyright @Materiały prasowe
4/8

bluza Adidas Originals, cena: 279 zł

5/8
Copyright @Materiały prasowe
5/8

pierścionek W. KRUK, cena: 179 zł

6/8
Copyright @Materiały prasowe
6/8

spodnie Levi's, cena: 329 zł

7/8
Copyright @Materiały prasowe
7/8

buty VANS, cena: 199,50 zł (przecena z 399 zł)

8/8
Copyright @East News
8/8

Doutzen Kroes

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.