Wiemy, jak odtworzyć jej look z planu „Modern Love”

Sabina Zięba 10 grudnia 2018 14:30

Bez wątpienia Anne Hathaway jest jedną z najzdolniejszych obecnie hollywoodzkich aktorek. O zdobywczyni Oscara za rolę w „Les Misérables: Nędznicy” nie było jednak zbyt głośno od 2016 roku, kiedy to urodziła swoje pierwsze dziecko, synka Jonathana Rosebanksa Shulmana. Teraz powraca w wielkim stylu!

W ostatnim czasie media na całym świecie rozpisują się o jej najnowszej roli. Hathaway widywana jest na ulicach Nowego Jorku w oryginalnych stylizacjach retro, inspirowanych latami 60. i 70. To właśnie na brooklyńskich ulicach kręcona jest produkcja Amazona, pt. „Modern Love”. Będzie to 8-odcinkowy serial oparty na kolumnie z New York Timesa, gdzie publikowane są autentyczne historie miłosne.

Kilka dni temu Anne tańczyła wśród aut w różowym długim płaszczu z futerkowym kołnierzem w tym samym kolorze, kontrastującej plisowanej żółtej spódnicy i cekinowym topie w iście sylwestrowym stylu. Uwagę zwracała również jej odmieniona fryzura - aktorka zrezygnowała ze swoich czekoladowych włosów, na rzecz ogniście rudego uczesania. 

Postanowiliśmy znaleźć rzeczy w jej stylu w sieciówkach. Sprawdźcie, jak odtworzyć ten look!  

1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

szal futerkowy C&A, cena: 39 zł

2/8
Copyright @Materiały prasowe
2/8

top z cekinami Zara, cena: 139 zł

3/8
Copyright @Materiały prasowe
3/8

kolczyki W.KRUK, cena: 399 zł

4/8
Copyright @Materiały prasowe
4/8

płaszcz Dorothy Perkins, cena: 389 zł

5/8
Copyright @Materiały prasowe
5/8

torebka Topshop, cena: 139 zł

6/8
Copyright @Materiały prasowe
6/8

spódnica Zara, cena: 159 zł

7/8
Copyright @Materiały prasowe
7/8

buty Parfois, cena: 129 zł

8/8
Copyright @Christopher Peterson / SplashNews.com/East News
8/8

Anne Hathaway

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.