Modne fasony i przyjemne materiały!

Aleksandra Frankowska 11 czerwca 2021 17:27

Z siostrami często jest tak, że mają podobne pomysły i marzenia,  czasami to tylko kwestia wypowiedzenia ich na głos. I tak właśnie było z pomysłem powstania marki La Luna Wear. Obydwie właścicielki - siostry - od dawna marzyły, żeby sprawdzić swoją wiedzę i poczucie stylu projektując własne ubrania. Zawsze brakowało odwagi... nie było właściwego momentu, aż w końcu Justyna powiedziała to głośno i zaczęły działać.

Pierwszą inspiracją był muślin, tkanina naturalna, niezwykle delikatna o pięknej fakturze.  Okazuje się, że muślinowe dropy to must have tego lata.

Markę modową La Luna Wear tworzą dla kobiet świadomych. Wiedzą, że każda jest inna i ważne jest to, żeby niezależnie od wieku, figury czy wzrostu czuć się komfortowo i naturalnie.

W naszej marce stawiamy na poczucie komfortu i uniwersalność, tworzymy ubrania praktyczne ale z charakterem. Wyznajemy idę „less is more” dlatego większość naszych ubrań możesz nosić na wiele sposobów a kolory i tkaniny łączyć w dowolne zestawy. Chcemy żeby kobiety dążyły do posiadania szafy kapsułowej ale nie zapominając o zabawie modą.

Przykład? Spódnica Satellite, którą można nosić na dwie długości dzięki specjalnie wykończonej gumie, a po połączeniu z topem Stella, daje ona efekt letniej sukienki.

T-shirt Lunar ma dwa dekolty V o różnych wielkościach dzięki czemu można wybrać czy nosić większy dekolt z przodu czy na plecach. Dodatkowym atutem są delikatne zapięcia dzięki, którym nawet przy tego typu dekoltach t-shirt nie zsuwa się z ramion. Top Stella połączony z kimonem Cosmic Ray tworzy również ciekawy zestaw. Koszulowy krój sukienki La Luna nadaje jej charakteru, a regulacja w talii pozwala wybrać czy chcesz ją nosić w sposób luźny i zwiewny, czy bardziej dopasowany w talii. Sukienkę La Luna można nosić również jako tunikę. 

W kolekcjach La Luna Wear znaleźć można również oryginalne akcesoria, które dodadzą wyjątkowości każdej stylizacji. Bestsellery to bandana Galactic oraz muślinowa opaska Comet. Nazwy ubrań to pewnego rodzaju zabawa nawiązującej do loga i nazwy firmy.

Właścicielki nie ukrywają, że własna marka to duże wyzwanie, zwłaszcza w sytuacji, kiedy łączą one pracę na etacie, bycie mamami i realizowanie swoich pasji jednocześnie. Do pracy motywują je jednak pozytywne opinie i Klientki, które wracają. Chętnie słuchają o potrzebach kobiet, jakie problemy napotykają przy zakupie ubrań. Praca nad każdym dropem to osobna historia zrodzona z potrzeby kobiety.

Więcej projektów można znaleźć na stronie La Luna Wear!

Zajrzyjcie też na Facebooka! 

1/10
La Luna Wear
Copyright @La Luna Wear
1/10
2/10
La Luna Wear
Copyright @La Luna Wear
2/10
3/10
La Luna Wear
Copyright @La Luna Wear
3/10
4/10
La Luna Wear
Copyright @La Luna Wear
4/10
5/10
La Luna Wear
Copyright @La Luna Wear
5/10
6/10
La Luna Wear
Copyright @La Luna Wear
6/10
7/10
La Luna Wear
Copyright @La Luna Wear
7/10
8/10
La Luna Wear
Copyright @La Luna Wear
8/10
10/10
La Luna Wear
Copyright @La Luna Wear
10/10

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.