Party Fashion Night 2023, oblig
Fot. Materiały prasowe/AKPA
ZE ŚWIATA MODY

Party Fashion Night 2023: największe gwiazdy, znakomici goście i moc wrażeń

To był wieczór pełen pasji i inspiracji

Konrad Szczęsny 21 września 2023 11:46
Party Fashion Night 2023, oblig
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023 przeszło do historii. 11 edycja tego wydarzenia była naprawdę wyjątkowa: pojawili się najbardziej uznani projektanci, którzy zaprezentowali swoje unikatowe kolekcje, plejada gwiazd oraz najwięksi miłośnicy mody. Co działo się w ten niezwykły wieczór? 

Party Fashion Night 2023: moda, gwiazdy i wyjątkowe pokazy

Na Torze Służewiec, jak co roku, zgromadzonych powitała redaktor naczelna Party.pl Aneta Wikariak. Na wybiegu zaś zaprezentowano dziesięć spektakularnych, różnorodnych kolekcji, których motywem przewodnim było hasło Reflection. Inspiracją miało być zaś szeroko rozumiane odbicie rzeczywistości. Zaproszeni do udziału projektanci mogli popuścić wodze fantazji i efekt jak zwykle przerósł najśmielsze oczekiwania wszystkich.

Czytaj także: Plejada gwiazd na wydarzeniu Party Fashion Night!

Party Fashion Night 2023: Aneta Wikariak, Magda Michnicka BTL
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: Aneta Wikariak, Magda Michnicka – PR Manager BTL

Party Fashion Night 2023: BTL
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Od lewej: hostessa, Karolina Gajda (dyrektor kliniczny Działu Medycyny Estetucznej BTL), Magda Michnicka (PR Manager BTL), Łukasz Kurzela (BTL). 

I tak duet MMC pokazał, że traktuje modę jako odbicie osobowości bez względu na płeć, przynależność i pochodzenie. Z kolei duet BIZZU tworząc jesienno-zimową kolekcję myślał o ruchu i zmianie. Projektantka VICHER, która inspirowała się Joanną D’Arc, przekonuje kobiety, że: „to jest nasz czas”. Natomiast Lidia Kalita zabrała publiczność do świata „Alice in Fashionland”, czyli świata marzeń i kobiecości.

Party Fashion Night 2023: Dorota Gardias, Lidia Kalita
Fot. Podlewski/AKPA

Party Fashion Night 2023: Dorota Gardias, Lidia Kalita

Z kolei Maciej Zień wraz z marką Perwoll złożyli hołd zrównoważonej modzie za sprawą pokazu #Rethinkfashion. Projektant nie tylko odświeżył swoje wcześniejsze stroje, dając im nowe, jeszcze ciekawsze życie, lecz także zadbał o unikatowy design, jakość oraz trwałość wykorzystanych tkanin. Projektant starał się również w ten sposób zainspirować innych, by zrewidowali swoje podejście do mody. Wśród modelek, które pojawiły się na wybiegu, znalazły się m.in. uczestniczki „Top model” – Dominika Wysocka oraz Nicole Akonchong. 

Party Fashion Night 2023: Perwoll
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Od lewej: Natalia Napiórkowska (Brand Marketing Henkel), modelka Dominika Wysocka, Patricjus Ziecik (Head of Marketing Henkel), modelka Nicole Akonchong

Duplo jak zwykle wsparło młode pokolenie projektantów. Tym razem stylizacje były inspirowane kształtem, opakowaniem i smakiem czekoladowego batonika i stworzyła je Maja Pilarek. Umiejętnie połączyła w kolekcji charakterystyczne dla batonika wyżłobienia z tematem odbicia. 

Party Fashion Night 2023: Duplo
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: kolekcja Duplo

Party Fashion Night 2023: Duplo
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: strefa Duplo

O fryzury na wszystkich pokazach zadbała uznana marka Syoss i mistrz fryzjerstwa, Piotr Sierpiński. Dzięki najnowszej linii Oleo Intense włosy modelek prezentowały się wręcz nieskazitelnie – błyszcząco i zdrowo. W trakcie Party Fashion Night odbył się również specjalny, olśniewający pokaz marki, w którym zobaczyliśmy na wybiegu m.in. Marcelinę Zawadzką i Paulinę Krupińską.

Party Fashion Night 2023: Syoss
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: O fryzury tego wieczoru zadbała marka Syoss. Na zdjęciu Marcelina Zawadzka i Piotr Sierpiński

Party Fashion Night 2023: Syoss, Marcelina Zawadzka
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: Marcelina Zawadzka

A makijaże? Były zasługą ekspertów z AA Wings of Color. Przedstawiciele marki doskonale zdają sobie sprawę, jakie trendy warto wykorzystać (rozświetlona cera, delikatne, pastelowe kolory, mocna kreska na oku) i jak zrobić wrażenie. A wszystko dzięki kosmetykom najwyższej jakości!

Party Fashion Night 2023: Oceanic
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: Kamila Szczawińska

Party Fashion Night 2023: Oceanic
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Magda Pieczonka, makijażystka, ambasadorka marki AA Wings of Color

Biżuteria, którą mogliśmy podziwiać na modelkach, pochodziła z kolekcji marki Apart. To wyjątkowe wzory, które szybko nie wyjdą z mody. Trzeba przyznać, że Apart wie, jak łączyć klasykę z nowoczesnością.

Party Fashion Night 2023: Apart
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: biżuteria marki Apart dopełniała stylizacje największych projektantów 

Party Fashion Night 2023: Apart
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Biżuteria Apart idealnie dopełniała stylizacje największych projektantów w Polsce

Gościnią specjalną wydarzenia, której występ mogliśmy podziwiać po pokazach, była zdolna i elektryzująca artystka – Luna. Wykonała dwa utwory i stworzyła niezapomnianą, magiczną atmosferę...

Party Fashion Night 2023: Luna
Fot. Podlewski/AKPA

Party Fashion Night 2023: Luna

Które gwiazdy tego dnia pojawiły się na wybiegu? Kto stał się muzą uznanych projektantów? Duet MMC (Ilona Majer, Rafał Michalak) postawił na wschodzącą gwiazdę, Helenę Englert, zaś Agnieszka Maciejak na zjawiskową Kayah. Lidia Kalita pojawiła się w towarzystwie Doroty Gardias, natomiast Robert Kupisz – Edyty Zając. Duet Paprocki & Brzozowski zaprosił do współpracy Nataszę Urbańską, a VICHER (czyli Inez Wicher), Malwinę Wędzikowską. Zgrany duet stworzyli również Viola Piekut z Joanną Jabłczyńską, natomiast BIZZU (Blanka Jordan, Zuzanna Wachowiak) z Joanną Horodyńską. Ale nie mogło zabraknąć również muzy mężczyzny. I tak Mariusz Przybylski przygotował elegancki komplet dla Sebastiana Karpiela-Bułecki. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii Party Fashion Night, projektanci towarzyszyli swoim muzom na scenie...

Na czerwonym dywanie brylowało wiele gwiazd, w tym m.in. Julia Kuczyńska (Maffashion), Honorata Sharbek, Magdalena Stępień, Edyta Herbuś, Klaudia Halejcio, Karolina Pisarek, Ada Fijał, Patricia Kazadi, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Sadowska, Magdalena Steczkowska, Monika Richardson, Anna Wendzikowska i Marcin Hakiel.

Party Fashion Night 2023: Joanna Horodyńska, Agnieszka Ścibior, Robert Kupisz, Cisowianka Perlage
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: Joanna Horodyńska, Agnieszka Ścibior, Robert Kupisz

Party Fashion Night 2023: Edyta Zając, Cisowianka Perlage
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: Edyta Zając

Kultowe marki wsparły Party Fashion Night 2023

Gdyby nie te kultowe marki i ich specjalne strefy, ten wieczór by się nie odbył. O dobrą zabawę i niepowtarzalny nastrój zadbali przedstawiciele Apart, BTL (wręczali gościom na pożegnanie przepiękne, czerwone róże), Duplo (degustacja pysznych batoników), Syoss (m.in. prezentacja linii Oleo Intense) czy AA Wings of Color (kosz z balonami w kształcie ust). Natomiast w strefie Perlage na gości czekały orzeźwiające napoje. Z kolei Perwoll zadbał o to, by zgromadzeni dowiedzieli się, czego używać, aby ubrania służyły nam jak najdłużej, zachowując kolory. Marka promuje nie tylko odpowiedzialne podejście do mody, lecz także dba o środowisko i... portfel konsumentów. Świetnym pomysłem była ścianka zrobiona z dżinsów, na której chętnie pozowali zgromadzeni goście.

Wieczór był niezapomniany: pełen wrażeń, znakomitych gości, modowych inspiracji i pasji... Z niecierpliwością czekamy na kolejne odsłony wydarzenia!

Party Fashion Night 2023: GLO, Anna Wendzikowska
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: Anna Wendzikowska

Party Fashion Night 2023: Agniesza Wicher-Szczesna, Beata Madeja – Douglas
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: Od lewej: Beata Madeja (Marketing Manager Douglas Polska), Agnieszka Wicher-Szczesna (Managing Director Luxury & Lifestyle Burda Media Polska)

Party Fashion Night 2023: GLO
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: Strefa GLO - partner strefy chillout

Party Fashion Night 2023: Perwoll, Dominika Wysocka
Fot. Materiały prasowe/AKPA

Party Fashion Night 2023: backstage pokazów, Dominika Wysocka

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.