Ostatnie kreacje księżnej Meghan miały sekretne znaczenie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ostatnie kreacje księżnej Meghan miały sekretne znaczenie!

Co chciała przekazać na pożegnanie rodziny królewskiej?

Marcin Brzeziński 12 marca 2020 17:29
Ostatnie kreacje księżnej Meghan miały sekretne znaczenie
Fot. East News

Ostatnie kreacje księżnej Meghan miały sekretne znaczenie! Nie milkną komentarze dotyczące niedawnych publicznych wystąpień księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Nic dziwnego! Pod koniec marca, jak już pisaliśmy, przestaną oni reprezentować oficjalnie rodzinę królewską i zajmą się swoim nowym życiem dzielonym pomiędzy Stany Zjednoczone Ameryki i Kanadę.
W centrum zainteresowania znalazły się też ostanie stylizacje Meghan Merkle, które zaprezentowała przed mającym nastąpić już wkrótce Megxitem (tak na wzór Brexitu brytyjska prasa nazywa pożegnanie Meghan i Harry'ego z rodziną królewską). Komentatorzy zwracają uwagę na to, że Meghan wyglądała za każdym razem zachwycająco i starają się odczytać, jaki przekaz niosły ze sobą jej wyjątkowe kreacje.

Co znaczyły stylizacje księżnej Meghan?

Specjalista do spraw wizerunku i mody Lucas Armitage podkreślał na przykład znaczenie, jakie miał wybór przez Meghan kreacji w silnych, zdecydowanych kolorach: czerwieni, zieleni i błękicie. „Meghan Markle tymi kolorami mówiła: Spójrzcie na mnie! Jestem dumna, nie kryję się przed światem i nie mam za co przepraszać”. Po drugie, księżna Meghan podczas swoich ostatnich oficjalnych wyjść zaprezentowała wyłącznie kreacje brytyjskich projektantek: Victorii Beckham czy Emilii Wickstead. Tu komunikat też był jasny. Lucas Armitage ujmuje go tak:

Jestem przywiązana do brytyjskiej kultury i silna tak, jak kobiety, które wywalczyły swoje miejsce w świecie mody

Ekspert widzi również w stylizacjach Meghan Markle aluzje natury osobistej. To że księżna na Mountbatten Music Festival pokazała się w sukni idealnie pasującej kolorem do paradnego munduru księcia Harry'ego miało symbolizować ich wzajemne przywiązanie i trwałość ich związku.
Po za tym perfekcyjne stylizacje księżnej, którymi żegnała się z dotychczasową rolą w rodzinie królewskiej mówiły jedno:

Zobaczcie, kogo tracicie! Chyba będzie wam mnie brakowało?

I trudno się z tym nie zgodzić! My już tęsknimy za księżną Meghan i wyrafinowanym stylem, który w pełnej krasie przypomniała w ostatnich dniach! 

Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

Księżna Meghan i książę Harry, Dzień Wspólnoty Narodów
Fot. Getty Images

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.