Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka wyznała, na co gwiazdy kochają wydawać pieniądze!

Postawa aktorki może nieco zdziwić

Redakcja VIVA! 15 października 2019 14:15
Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka to bez wątpienia jedna z bardziej udzielających się gwiazd w polskim show biznesie. Można ją zobaczyć w roli jurora w programie ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gra w serialach, a także na deskach teatru. Z pewnością jej zarobki również nie należą do tych najskromniejszych – co za tym idzie może sobie pozwolić na spontaniczne zakupy. Gwiazdy kochają pokazywać się w nowych stylizacjach od projektantów, jednak po jednym wystąpieniu na ściance ubrania dostają status starych, których raczej już nie zobaczymy. Czy Katarzyna Skrzynecka również ma takie podejście? Zobaczcie, co powiedziała w wywiadzie!

Katarzyna Skrzynecka o drogich ubraniach

Jak przyznała aktorka, nie jest ona zwolenniczką wydawania pieniędzy na coraz nowsze sukienki. Markowe ubrania z najwyżej póki nie należą do najtańszych: ,,Zawsze uważałam, że kupowanie sobie markowych torebek czy ubrań u projektantów tylko po to, aby włożyć je raz, to próżność". Według Skrzyneckiej zarobione pieniądze można przeznaczyć na inne, dużo bardziej wartościowe rzeczy: ,,Nie kupuję rzeczy w kosmicznych cenach. Wolę te pieniądze zaoszczędzić i przeznaczyć na ciekawe podróże z rodziną".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Inspirujące zdjęcia na Instagrama

Takiej postawy zdecydowanie powinny się uczyć inne gwiazdy. Ubrania od projektantów nie należą do najtańszych, dlatego kupowanie ich, aby założyć je jeden raz z przekonaniem, że później trafią do szafy to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Kasia na swoim Instagramie często pokazuje zdjęcia, na którym pokazuje, jak wygląda. Jej stylizacje mogą się powtarzać, a mimo to zdjęcia wyglądają pomysłowo i przede wszystkim inspirują, szczególnie te z dalekich podróży!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!