METAMORFOZY GWIAZD

Monika Brodka obchodzi dziś urodziny! Zobaczcie jej spektakularne metamorfozy

Jak zmieniła się na przestrzeni lat?

Paulina Filipowicz 7 lutego 2022 10:27

Monika Brodka obchodzi dziś 34. urodziny! Polska wokalistka dała się poznać światu w 2003 roku podczas udziału w programie telewizyjnym Idol, którego została laureatką. Młoda artystka wydała wówczas swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Album, który uzyskał status złotej płyty w Polsce, sprzedając się w nakładzie 35 tysięcy egzemplarzy. Monika Brodka słynie nie tylko z wyjątkowego wokalu i wielkiego talentu muzycznego, ale również z oryginalnych stylizacji.

ZOBACZ TEŻ: Monika Brodka już tak nie wygląda! Jej fryzura jest nie do poznania!

Styl Moniki Brodki

Piosenkarka wielokrotnie udowodniła, że jest mistrzynią metamorfoz. Jej wizerunek na przestrzeni lat zmieniał się nie do poznania. Początkowo kojarzona z wyglądem grzecznej popowej wokalistki, szybko udowodniła, że jest artystką, która lubi zaskakiwać. Fani pokochali ją za odwagę do zmian i kreatywność. Uwielbia eksperymentować przede wszystkim z kolorem swoich włosów i całą fryzurą. Miała już długie blond włosy, kręcone, krótkie, a nawet obcięte na przysłowiową zapałkę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Monika Brodka jeszcze nigdy tak nie wyglądała! Wokalistka pokazała zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze

W swoich stylizacjach Brodka wyróżnia się zawsze formą i kolorem. Jej sceniczne looki są odważne i podążają za trendami. Nigdy nie jest klasyczna - lubi, kiedy widać ją zarówno w sesjach zdjęciowych, jak i na scenie. Stawia na androgeniczną modę, ale czasem pozwala sobie na bardzo kobiece stylizacje.

Poniżej znajdziecie kilka fotografii przedstawiających wciąż zmieniający się styl Moniki Brodki. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.