METAMORFOZY GWIAZD

Monika Brodka obchodzi dziś urodziny! Zobaczcie jej spektakularne metamorfozy

Jak zmieniła się na przestrzeni lat?

Paulina Filipowicz 7 lutego 2022 10:27

Monika Brodka obchodzi dziś 34. urodziny! Polska wokalistka dała się poznać światu w 2003 roku podczas udziału w programie telewizyjnym Idol, którego została laureatką. Młoda artystka wydała wówczas swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Album, który uzyskał status złotej płyty w Polsce, sprzedając się w nakładzie 35 tysięcy egzemplarzy. Monika Brodka słynie nie tylko z wyjątkowego wokalu i wielkiego talentu muzycznego, ale również z oryginalnych stylizacji.

ZOBACZ TEŻ: Monika Brodka już tak nie wygląda! Jej fryzura jest nie do poznania!

Styl Moniki Brodki

Piosenkarka wielokrotnie udowodniła, że jest mistrzynią metamorfoz. Jej wizerunek na przestrzeni lat zmieniał się nie do poznania. Początkowo kojarzona z wyglądem grzecznej popowej wokalistki, szybko udowodniła, że jest artystką, która lubi zaskakiwać. Fani pokochali ją za odwagę do zmian i kreatywność. Uwielbia eksperymentować przede wszystkim z kolorem swoich włosów i całą fryzurą. Miała już długie blond włosy, kręcone, krótkie, a nawet obcięte na przysłowiową zapałkę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Monika Brodka jeszcze nigdy tak nie wyglądała! Wokalistka pokazała zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze

W swoich stylizacjach Brodka wyróżnia się zawsze formą i kolorem. Jej sceniczne looki są odważne i podążają za trendami. Nigdy nie jest klasyczna - lubi, kiedy widać ją zarówno w sesjach zdjęciowych, jak i na scenie. Stawia na androgeniczną modę, ale czasem pozwala sobie na bardzo kobiece stylizacje.

Poniżej znajdziecie kilka fotografii przedstawiających wciąż zmieniający się styl Moniki Brodki. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?