Kolekcja the Odder Side Lady Diana
Fot. The Odder Side
VIVA! SHOPPING

Kapsułowa kolekcja The Odder Side inspirowana stylem Lady Diany!

Idealne swetry na całą zimę!

Aleksandra Frankowska 23 listopada 2020 15:03
Kolekcja the Odder Side Lady Diana
Fot. The Odder Side

Real time marketing związany z najnowszą premierą The Crown trwa. Tym razem polska marka odzieżowa The Odder Side stworzyła kolekcję swetrów inspirowanych stylem Lady Diany, którą w końcu możemy oglądać w słynnym serialu Netflixa. W kampanii promującej kapsułową kolekcję, w rolę Diany wcieliła się aktorka, Marietta Żukowska.

Ponadczasowy styl Lady Diany

Królowa Ludzkich Serc kochała modę. Jej styl potrzebował czasu, aby się wyrobić, jednak bardzo szybko zaczęła zachwycać zarówno tymi wytwornymi stylizacjami, jak i casualowymi. To ona lansowała kolarki, bluzy w stylu vintage oraz daddy sneakers. The Odder Side postanowiło stworzyć kolekcję, którą pokochałaby również księżna Diana.

Księżna Diana to nasza inspiracja od zawsze. Była najlepiej ubraną kobietą tamtych czasów, ikoną stylu i elegancji. Jej stylizacje, ten naturalny luz, ponadczasowe wybory to coś, z czym utożsamiamy się my oraz nasze projekty.

Premiera kolekcji zbiegła się z premierą nowego sezonu The Crown

Idealnym momentem, który wybrały twórczynie marki The Odder Side na premierę swojej kolekcji swetrów, była premiera nowego sezonu serialu, w którym w końcu możemy zobaczyć postać Lady Di. Kapsułowa kolekcja inspirowana stylem Diany to przede wszystkim swetry – kardigany i te w wersji oversize, ale również apaszki.

Kolekcja the Odder Side Lady Diana
Fot. The Odder Side

Jak kupić produkty z kolekcji The Odder Side x The Crown?

Ubrania nie będą niestety w regularnej sprzedaży, a zdobyć je będzie można w wyjątkowy sposób. Na Instagramie marki pojawił się konkurs, który to umożliwia. W rolę księżnej Diany przy sesji zdjęciowej kolekcji wcieliła się aktorka Marietta Żuchowska, która bardzo pasuje do tej postaci. 

Kolekcja the Odder Side Lady Diana
Fot. The Odder Side

Kolekcja the Odder Side Lady Diana
Fot. The Odder Side
 

Kolekcja the Odder Side Lady Diana
Fot. The Odder Side

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.