Co wyróżnia jego sceniczny i prywatny styl?

Aleksandra Frankowska 31 stycznia 2022 12:05

Pamiętamy go jeszcze z klubu Myszki Miki, gdzie pojawił się jako 11-latek i poznał swoją pierwszą miłość, Britney Spears. Niegdyś z kręconymi włosami i szalonym stylem, dziś elegancki, z przedziałkiem, w garniturze i przełamujących sztywność sneakersach. Dziś wokalista kończy 41 lat, a my rozkładamy jego styl na czynniki pierwsze.

ZOBACZ TEŻ: Czy Justin Timberlake zasługuje na miano ikony stylu?

Modowy debiut Justina Timberlake’a

Niewiele osób wie, że wokalista poza światem muzyki i aktorstwa, miał również swój epizod modowy. W 2005 roku wraz z przyjacielem wypuścił autorską linię odzieżową William Rast. W jej ofercie znajdowały się polówki, jeasny oraz modne wówczas kurtki sztruksowe. W 2018 roku natomiast, Timberlake nawiązał współpracę z Levi Strauss & Co., tworząc wraz z marką kolekcję Fresh Leaves.

Ewolucja stylu Justina Timberlake’a

Na początku swojej kariery muzycznej, Timberlake znany był przede wszystkim z tlenionych, kręconych włosów oraz kolorowych okularów. Wszyscy wspominają z tego okresu jego stylizację, w której pojawił się w 2001 roku wraz z Britney Spears podczas American Music Awards w Los Angeles. Para wybrała pasujące do siebie stylówki, w całości wykonane z jeansu.

Z biegiem czasu, jego gust ewoluował i z chłopca, stał się prawdziwym, eleganckim mężczyznom. Chętnie łączy styl casualowy, ze streetwearem, ale również sportową elegancją. Zestawia najchętniej kapelusze, koszule w krate, ramoneski oraz jeansy. Chętnie wybiera również garnitury, obowiązkowo ze sneakersami. Stawia na stonowane kolory, ale nie boi się printów, odważnych dodatków i kolorów.

Justin Timberlake: przede wszystkim wygoda

Justin Timberlake chętnie zestawia koszule z jeansami czy sneakersami, chcąc czuć się w swojej stylizacji po prostu swobodnie i jednocześnie modnie. Do koszuli chętnie wybiera ramoneski czy jeansowe kurtki, które idealnie łączą się z nimi kolorystycznie. Odchodzi od totalnego luzu i sztywnej elegancji, stawiając przede wszystkim na komfort.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jessica Biel i Justin Timberlake po raz drugi zostali rodzicami!

Justin Timberlake: skórzana kurtka

To ulubiony element garderoby Timberlake’a. Nic w tym dziwnego, można dopasować ją niemal do każdej stylizacji, a Justin robi to doskonale. Świetnie sprawdza się zarówno w chłodniejsze, jak i cieplejsze dni – do koszuli, t-shirta czy swetra.

Justin Timberlake: mistrz dodatków

Kapelusze, kamizelki, krawaty czy zabawne muchy. Justin Timberlake od lat uwielbia dodatki i to się akurat nigdy nie zmieniło. Sportową elegancję zawsze przełamuje elementem, który jeszcze bardziej ją rozluźnia. Pod szyję chętnie wiąże apaszkę, rozjaśniając między innymi ciemny, monochromatyczny look. Uwielbia też okulary, które dodatkowo świetnie uzupełniają jego stylizację.

W naszej galerii znajdziecie typowe looki Justina Timberlake’a, które przypominają nam, jak świetnie odnajduje się w modowym świecie. 

1/10
Justin Timberlake
Copyright @Jeffrey Mayer/WireImage
1/10

Słynna stylizacja all jeans, z Britney Spears.

2/10
Justin Timberlake
Copyright @Jamie McCarthy/FilmMagic
2/10

Elegancja ponad wszystko. Justin Timberlake uwielbia łączyć marynarki z innym odcieniem spodni.

3/10
Justin Timberlake
Copyright @GP Images/Getty Images
3/10

Jego stylizacje sceniczne łączą w sobie styl casualowy i streetwear.

4/10
Justin Timberlake
Copyright @Lawrence Lucier/FilmMagic
4/10

Swego czasu do eleganckich stylówek, chętnie wybierał sportowe sneakersy.

5/10
Justin Timberlake
Copyright @Frazer Harrison/Getty Images
5/10

Justin Timberlake świetnie wygląda również w monochromatycznych stylizacjach. 

6/10
Justin Timberlake
Copyright @Neil Mockford/GC Images
6/10

Uwielbia jeansy i kolorowe koszule, które świetnie zestawia ze sobą.

7/10
Justin Timberlake
Copyright @Kevin Mazur/Getty Images for The Apollo
7/10

Jaśniejsza góra i ciemny dół, ulubiony elegancki zestaw Timberlake'a. 

8/10
Justin Timberlake
Copyright @Theo Wargo/WireImage
8/10

Kolejna monochromatyczna stylizacja, tym razem w wersji all white.

9/10
Justin Timberlake
Copyright @Kevin Mazur/WireImage
9/10

Garnitury, kamizelki, koszule i sneakersy - to typowy styl koncertowy Justina.

10/10
Justin Timberlake
Copyright @Brendon Thorne/Getty Images
10/10

Justin Timberlake uwielbia kolorowe koszule. Stawia najczęściej na ciekawe printy, które łączy z garniturami lub jeansami.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?