Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Jessica Biel i Justin Timberlake po raz drugi zostali rodzicami!

To zaskakująca wiadomość dla fanów pary

Ksenia Krasko 19 lipca 2020 10:35
Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images

Zachodnie media poinformowały w nocy, że Jessica Biel i Justin Timberlake zostali rodzicami! Jak donosi Daily Mail, para powitała na świecie swoje drugie dziecko, synka. Według dziennika, chłopiec urodził się na początku tego tygodnia.

Justin Timberlake i Jessica Biel zostali rodzicami

Daily Mail ujawnia, że informację o powiększeniu rodziny Biel i Timberlake’a przekazał znajomy pary, który zdradził również płeć dziecka. Szczęśliwi rodzice nie skomentowali jak dotąd tych doniesień.

Wiadomość o ciąży Biel jest prawdziwym zaskoczeniem dla fanów pary. Po raz ostatni widziano ich na początku lutego tego roku, ale aktorka nie miała ciążowych krągłości. Na początku marca opublikowała jednak kilka zdjęć, na których pozuje w luźnej tunice – jak przypuszczają dziennikarze, była już w czwartym miesiącu ciąży. Ze względu na pandemię choroby Covid-19, małżeństwo praktycznie nie opuszczało swojego domu, a na Instagramach udostępniali głównie archiwalne zdjęcia i nagrania.

Kilka miesięcy temu podejrzewano, że para zdecyduje się na rozwód. Powodem ich rozstania miał być rzekomy romans wokalisty z koleżanką z planu filmowego. Paparazzi opublikowali zdjęcia Timberlake’a i Alishy Wainwright, które sugerowały, że są sobie bardzo bliscy i łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Artysta publicznie przeprosił żonę, przyznając, że jego zachowanie było nie na miejscu. Tłumaczył, że wypił za dużo alkoholu i jest mu bardzo wstyd. Według znajomych pary, Timberlake zrobił wszystko, co możliwe, aby odzyskać zaufanie partnerki. Para udała się również na terapię małżeńską.

Wygląda na to, że Jessica Biel przebaczyła mężowi, i udało im się pokonać kryzys. Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie radosnej nowiny o powiększeniu ich rodziny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Biel (@jessicabiel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Biel (@jessicabiel)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.