Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Jessica Biel i Justin Timberlake po raz drugi zostali rodzicami!

To zaskakująca wiadomość dla fanów pary

Ksenia Krasko 19 lipca 2020 10:35
Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images

Zachodnie media poinformowały w nocy, że Jessica Biel i Justin Timberlake zostali rodzicami! Jak donosi Daily Mail, para powitała na świecie swoje drugie dziecko, synka. Według dziennika, chłopiec urodził się na początku tego tygodnia.

Justin Timberlake i Jessica Biel zostali rodzicami

Daily Mail ujawnia, że informację o powiększeniu rodziny Biel i Timberlake’a przekazał znajomy pary, który zdradził również płeć dziecka. Szczęśliwi rodzice nie skomentowali jak dotąd tych doniesień.

Wiadomość o ciąży Biel jest prawdziwym zaskoczeniem dla fanów pary. Po raz ostatni widziano ich na początku lutego tego roku, ale aktorka nie miała ciążowych krągłości. Na początku marca opublikowała jednak kilka zdjęć, na których pozuje w luźnej tunice – jak przypuszczają dziennikarze, była już w czwartym miesiącu ciąży. Ze względu na pandemię choroby Covid-19, małżeństwo praktycznie nie opuszczało swojego domu, a na Instagramach udostępniali głównie archiwalne zdjęcia i nagrania.

Kilka miesięcy temu podejrzewano, że para zdecyduje się na rozwód. Powodem ich rozstania miał być rzekomy romans wokalisty z koleżanką z planu filmowego. Paparazzi opublikowali zdjęcia Timberlake’a i Alishy Wainwright, które sugerowały, że są sobie bardzo bliscy i łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Artysta publicznie przeprosił żonę, przyznając, że jego zachowanie było nie na miejscu. Tłumaczył, że wypił za dużo alkoholu i jest mu bardzo wstyd. Według znajomych pary, Timberlake zrobił wszystko, co możliwe, aby odzyskać zaufanie partnerki. Para udała się również na terapię małżeńską.

Wygląda na to, że Jessica Biel przebaczyła mężowi, i udało im się pokonać kryzys. Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie radosnej nowiny o powiększeniu ich rodziny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Biel (@jessicabiel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Biel (@jessicabiel)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.