Przypominamy jej najlepsze stylizacje

Aleksandra Frankowska 23 kwietnia 2022 10:27

Joanna Krupa kończy dziś 43 lata. Zanim przyjechała do Polski, robiła karierą w Stanach Zjednoczonych jako modelka. W rodzinnym kraju zdobyła popularność dzięki programowi Top Model, w którym występuje niezmiennie od pierwszej edycji. Dziś przyglądamy się temu, jak zmieniała się przez lata. Czy zauważyliśmy jej metamorfozę? Z jakich elementów garderoby zrezygnowała? Co charakterystycznego ma w sobie Joanna Krupa?

ZOBACZ TEŻ: Siostra Joanny Krupy przerywa milczenie! Tak dziś wygląda życie Marty

Jak zmieniał się styl Joanny Krupy?

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Przez lata przeszła spektakularną metamorfozę. Kiedyś znana z dużych dekoltów i mini sukienek oraz elektryzujących kolorów Krupa, już nie wygląda tak samo. Odkąd została mamą małej Ashy jej styl zmienił się nie do poznania. Krupa chętnie nosi stonowane, eleganckie kolory, sukienki o długości 7/8, a także długie płaszcze, które podkreślają jej kobiecość i elegancję. Na próżno szukać w jej garderobie wyzywających sukienek. To już historia. Styl Joanny Krupy jest teraz doskonały, a ona sama nigdy nie wyglądała lepiej.

Metamorfoza urodowa Joanny Krupy

Różnicę możemy zauważyć również w samym wyglądzie modelki. Joanna Krupa kiedyś nadała włosom nienaturalnej objętości, korzystając z tapirowania. Teraz stawia na naturalność. Jej blond włosy to wciąż jej znak rozpoznawczy. Zazwyczaj nosi je wyprostowane lub lekko podkręcone. Chętnie związuje je również w niski kok lub kucyk. Warto zwrócić również uwagę na jej makijaż – delikatny, subtelny, nigdy wyzywający. Można więc powiedzieć, że z biegiem czasu Krupa stała się jeszcze bardziej pewna swojej kobiecości i atutów, które podkreśla w elegancki i subtelny sposób.

CZYTAJ TEŻ: Tak wygląda córka Joanny Krupy. Dumny tata opublikował jej najpiękniejsze zdjęcie

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia pokazujące, jak zmieniał się styl Joanny Krupy. Mamy nadzieję, że zauważycie wyraźną różnicę. 

1/7
Joanna Krupa
Copyright @Michael Tran/FilmMagic
1/7

Kiedyś Krupa uwielbiała zwiewne, kolorowe sukienki. Włosy chętnie wiązała w niesforny warkocz.

2/7
Joanna Krupa
Copyright @Jean-Paul Aussenard/WireImage
2/7

Wybierała również stylizacje w stylu country.

3/7
Joanna Krupa
Copyright @Jason Kempin/Getty Images for PETA
3/7

Zanim odkryła swój najlepszy styl, lubiła pokazywać swoje ciało, a jej włosy był często nienaturalnie podniesione.

4/7
Joanna Krupa
Copyright @Gregg DeGuire/WireImage
4/7

Przed powrotem do Polski, lubiła rzucające się w oczy kreacje w intensywnych kolorach.

5/7
Joanna Krupa
Copyright @Artur Zawadzki/REPORTER
5/7

Kiedy wróciła do kraju, zmieniły się również jej upodobania modowe. Zaczęła wybierać jasne kolory i fasony podkreślające jej atuty.

6/7
Joanna Krupa
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
6/7

Krótkie mini zamieniła na eleganckie i kobiece kombinezony, a włosy zaczęła prostować i nosić je spięte w niski kucyk.

7/7
Joanna Krupa
Copyright @THEREALSPW / SplashNews.com/East News
7/7

Bardzo lubi kreacje o długości 7/8. Wszystko dobiera kolorystycznie, odrzucając energetyczne barwy, a skupiając się na eleganckich, kobiecych i sensualnych.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.