Ksieżna Kate, Pippa Middleton
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Jaki rodzinny sekret skrywa prezent podarowany księżnej Kate przez jej siostrę Pippę Middleton?

Marcin Brzeziński 1 września 2017 15:00
Ksieżna Kate, Pippa Middleton
Fot. East News

Uwagę brytyjskich mediów zwrócił pozłacany naszyjnik z medalionem, którego właścicielką jest księżna Kate. Dlaczego? Po pierwsze, zwykle wiadomo, skąd pochodzi jej biżuteria. Co jest prezentem od księcia Williama, a co zostało wypożyczone z przepastnego skarbca królowej Elżbiety II. Tym razem jednak nie można było dociec, w jaki sposób księżna weszła w posiadanie medalionu. Po drugie media zastanowił fakt, że podobną ozdobę nosiła przed laty księżna Diana…

 

Naszyjnik Księżnej Diany
Fot. Pinterest

Księżna Diana z naszyjnikiem, który podarował jej z okazji narodzin Williama książę Karol.

 

Polecamy też: To ona stylizowała księżną Dianę, a teraz jej marka ubiera księżną Kate. Kim była Catherine Walker?

 

Tajemnica naszyjnika z medalionem

Rozpoczęło się dziennikarskie śledztwo. Rozwiązanie zagadki udało się znaleźć na blogu biżuteryjnej marki Merci Mamam. Okazało się, że złoty naszyjnik z medalionem podarowała księżnej jej siostra, Pippa Middleton w 2013 roku jako prezent z okazji narodzin księcia George’a. Na złotym kółku wygrawerowane są więc imiona George Alexander Louis, na mniejszym kółku zaś litera W - od imienia księcia Williama. Naszyjnik ozdabia też figurka małego chłopca. Po narodzinach księżniczki Charlotte na medalionie pojawiło się również jej imię, a naszyjnik wzbogacił się o figurę dziewczynki. Jak informuje blog marki Merci Mamam Pipa Middleton wiedziała, że w 1982 roku podobny naszyjnik podarował księżnej Dianie z okazji narodzin Williama książę Karol. Na nim z kolei wygrawerowane było imię William. Księżna Diana nosiła go często na sercu, żeby - jak czytamy - być zawsze blisko syna. Musimy przyznać, że Pippie Middleton udało się podarować siostrze wyjątkowo udany i przepełniony rodzinnymi wspomnieniami prezent! A przy okazji… przed brytyjskimi mediami naprawdę nic się nie ukryje!

 

Naszyjnik Księżnej Kate
Fot. Pinterest

Złoty naszyjnik z medalionem podarowany księżnej Kate przez jej siostrę, Pippę Middleton.

 

Polecamy też: Najzgrabniejsze nogi na brytyjskim dworze…? Zdradzamy sekret księżnej Kate!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.