Weronika-Rosati-2020
Fot. East News
Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Weronika Rosati w sukience z sieciówki zachwyca na Festiwalu w Wenecji!

Ile kosztowała jej sukienka?

Redakcja VIVA! 12 września 2020 18:31
Weronika-Rosati-2020
Fot. East News

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kinematografii. Nagrodzone filmy na tym właśnie festiwalu, mają później duże szanse na zdobycie Oscara. W tym roku o nagrodę walczy film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta Śniegu już nigdy nie będzie. Polskie gwiazdy oczywiście również pojawiły się w tym roku w Wenecji. Mieliśmy okazję oglądać na czerwonym dywanie Małgorzatę Szumowską, Maję Ostaszewską, Katarzynę Figurę czy Weronikę Rosati. Wszystkie naprawdę pięknie się prezentowały. Weronika Rosati zachwyciła piękną suknią autorstwa jej mamy. Zobaczcie tę piękną suknię. Miała również naprawdę perfekcyjnie wykonany makijaż.

Weronika Rosati na Festiwalu Filmowym w Wenecji wystąpiła w sukience z sieciówki

Czarna sukienka w której pojawiła się Weronika Rosati nie jest tym razem projektu Teresy Rosati. To suknia marki Pinko, ogólnie dostępna w sklepach marki. Weronika postanowiła ogłosić to na swoim Istagramie, pokazując zdjęcie z festiwalu. Niestety mimo tego, że to marka ogólnie dostępna, sukienka wcale nie jest taka tania, kosztuje 2510 zł. Jak Wam się podoba ta stylizacja aktorki? 

Weronika Rosati- Festiwal-Wenecja-2020
Fot. East News

Weronika Rosati- Festiwal-Wenecja-2020
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The night is young and the show has just begun 🌟 @labiennale dress @teresamariarosati

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.