Wiemy, jak osiągnąć podobny efekt!

Marta Cieplak 8 września 2020 16:30

Weronika Rosati przebywa obecnie na Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie bierze udział w promocji najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej Śniegu już nigdy nie będzie, w którym gra jedną z głównych ról. Aktorka na czerwonym dywanie pojawiła się w zjawiskowej sukni autorstwa mamy, Teresy Rosati, i przyćmiła wszystkich. Delikatna kreacja sprawiła, że Weronika wyglądała niczym anioł. Ale uwagę przykuwała nie tylko kreacja oraz lśniąca biżuteria, ale także doskonale dopasowany i perfekcyjnie wykonany makijaż. Mocniej podkreślone oczy kontrastujące z jasnymi ustami i pięknie wykonturowana twarz to gotowy przepis na sukces. Dlatego wybraliśmy kosmetyki, którymi bez problemu wykonasz podobny i zachwycisz... w biurze lub na kolacji z ukochanym! 

1/6
wenecja-makijaz-gwiazd
Copyright @materiały prasowe
1/6

Podstawą makijażu zawsze jest dobry podkład. Powinien tuszować niedoskonałości i delikatnie rozświetlać, by skóra wyglądała maksymalnie naturalnie. Polecamy: Sheer Glow Foundation, NARS, 229 zł/Sephora.pl

2/6
makijaz-weroniika-rosati-2020
Copyright @materiały prasowe
2/6

Potem czas na obrysowanie oka czarną, miękką kredką, która łatwo da się rozetrzeć gąbeczką. Tu sprawdzi się Cupid's Arrow, NABLA, 69 zł. W wersji mni to wystarcy. W wersji maxi, powiekę można musnąć też beżowym lub jasnobrązowym cieniem z drobinkami odbijającymi światło.

3/6
makijaz-weroniika-rosati
Copyright @materiały prasowe
3/6

Makijaż oczu nie może obejść się bez podkreślonych rzęs. Na czerwonym dywanie aktorki z reguły pokazują się z doklejonymi kępkami dla efekt wow, ale na co dzień wystarczy dobry, wydłużający i pogrubiający tusz. Taki jak Lash Queen Feline Blacks, HELENA RUBINSTEIN, 175 zł.

4/6
makijaz-weroniika-rosati-wenecja
Copyright @materiały prasowe
4/6

Oprawę oczu warto podkreślić też modelując i przyciemniając brwi. Do tego polecamy kredkę Shape&Shade Brow Tint, MAC, 94 zł. 

5/6
makijaz-jak-weroniki-rosati-z-wenecji
Copyright @materiały prasowe
5/6

Do konturowania przyda się dobry bronzer. Może być w sztyfcie lub w pudrze, taki jak Sun Bunny Bronzer, TOO FACED, 159 zł.

6/6
makijaz-w-stylu-rosati
Copyright @materiały prasowe
6/6

Kropką nad „i” w tym makijażu są jasne usta, ale muśnięte cielistą pomadką. Na specjalne okazje polecamy Seduisant Lip Color Satin Matte, TOM FORD, 239 zł.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!