Gwiazda na premierze filmu Hustler
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA MODY

Dlaczego Jennifer Lopez tak bardzo kocha ten deseń?

I jest mu wierna od lat?

Marcin Brzeziński 16 marca 2020 15:29
Gwiazda na premierze filmu Hustler
Fot. EAST NEWS

Jennifer Lopez kocha ten tropikalny wzór i jest mu wierna od lat! To uczucie narodziło się w 2000 roku. Wtedy to gwiazda pojawiła się na rozdaniu Grammy Awards w legendarnej dziś sukience Versace w zielone liście egzotycznych roślin. To dobry moment by wspomnieć również, że właśnie ta kreacja skłoniła Google do stworzenia aplikacji Google Image. Dlaczego? Bo po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „Jennifer Lopez zielona sukienka” internauci nie otrzymywali właściwej odpowiedzi… Tak więc legendarna zielona sukienka w tropikalny wzór wpisała się nie tylko w historię współczesnej mody, ale również Internetu. A to naprawdę wyjątkowe!

Jennifer Lopez w kreacji Versace na Grammy Awards, 2000 r.

Jennifer Lopez w sukni Versace na Grammy 2000 rok
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez i jej kreacje w tropikalny wzór Versace

Minęły lata, a świat nie zapomniał o tropikalnej kreacji. Skłoniło to Donatellę Versace do zaproszenia Jennifer Lopez do wystąpienia na jej pokazie na wiosnę i lato 2020. W jego finale przy dźwiękach utworu Love Don’t Cost A Thing na wybiegu pojawiła się Jennifer Lopez w słynnej sukience.
Współpraca między gwiazdą a Versace na tym się nie skończyła. Tropikalny wzór znany z legendarnej kreacji stał się inspiracją dla całej kolekcji, a w jej reklamie wystąpiła oczywiście Jennifer Lopez. Kultowe liście palm oglądamy więc dziś nie tylko na sukienkach, ale na garniturach, bluzkach i spodniach.

Ta sukienka towarzyszyła mi w przełomowym momencie mojej kariery. Moim zdaniem, Versace swoimi strojami daje kobietom siłę. Dał ją więc i mnie. Jestem szczęśliwa, że mogę ponownie współpracować z moją przyjaciółką Donatella i powrócić do tamtej klasycznej sukienki i tamtych wyjątkowych chwil w moim życiu

powiedziała Jennifer Lopez. A że nie są to tylko deklaracje pokazują najnowsze zdjęcia. Jennifer Lopez wciąż jak przed laty wybiera kreacje w tropikalny wzór. I wciąż oszałamiająco w nich wygląda!

Zobaczcie jak Jennifer Lopez nosi swój ulubiony tropikalny wzór!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOD @jlo in custom @versace #RandM

Post udostępniony przez Rob Zangardi (@robzangardi)

Jennifer Lopez w finale pokazu Versace na wiosnę/lato 2020.

Jennifer Lopez, Versace, 2019
Fot. MIGUEL MEDINA/AFP/East News

Jennifer Lopez w kampanii Versace na wiosnę/lato 2020.

Jennifer Lopez reklamie Versace na wiosnę 2020
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.